У рідному середовищі авокадо починає плодоносити в семи-восьми річному віці, а закінчує в 40-50 років. На наших прилавках можна зустріти плоди масою від 200 до 500 грамів, але в природі їх розмір і маса надзвичайно різноманітні: від великої сливи (30 – 50 грамів) до дрібної дині (1 – 1,5 кілограма). Їстівна частина плодів багата високоякісними жирами і вітамінами, в ній мало цукру і тому вона особливо корисна хворим на діабет, атеросклероз і людям з порушеним травленням. Тубільні жителі Америки використовували шкірку для пом’якшення та очищення шкіри рук та обличчя.

У нашому кліматі дерево авокадо навряд чи виживе, а от кімнатна декоративна рослина під силу виростити кожному.

Для цього з плоду вийміть насіння, вимийте і посадіть у вологий пісок або склянку з водою так, щоб широкий кінець насіння був наполовину занурений у воду (для цього скористайтеся зубочистками). Через 3 – 5 тижнів проросле рослина пересадите в горщик з родючим грунтом і поставте в тепле сонячне місце.

Якщо центральний втечу почне витягуватися, пріщіпніте верхівку, так втечу почне гілкуватися.

Поливайте, обприскуйте, проводите позакореневе підживлення. В осінньо-зимовий період рослина почне скидати листя. Перенесіть його в прохолодне (10 – 12 градусів) світле приміщення і обприскуйте теплою водою.

Повірте, виростити авокадо в домашніх умовах зовсім не складно. Треба всього лише докласти трохи зусиль і душевного тепла.

Овочі та фрукти в домашніх умовах Перейти на сайт: Джерело

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − one =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.