Авокадо – м’який і соковитий плід з великою кісточкою. Авокадо (алігаторова груша) – рослина з сімейства лаврових, відноситься до вічнозеленим культурам, його ботанічна ім’я Persea Americana. Як виростити авокадо в домашніх умовах і наскільки реально це зробити?

Авокадо проростає з кісточки на диво легко і незабаром перетворюється на досить велике дерево. У домашніх умовах авокадо виростає висотою до 1 метра.

При виборі авокадо злегка потрясіть його. У зрілого плода кісточка всередині трохи гримить, а сам плід залишається твердим. Ось з такого авокадо виросте прекрасне дерево. Після того, як авокадо буде з’їдений, кісточку проколіть в декількох місцях ближче до середини. Закріпіть кісточку зубочистками і опустіть у склянку з водою таким чином, щоб вона стосувалася води тупим кінцем. Кісточка почне розколюватися і приблизно через місяць з’явиться корінь. Весь цей час підливайте в стакан воду. Таким чином, треба дочекатися, коли корінець досягне 3-4 см в довжині, а краще всього, якщо верхній кінець кісточки дав паросток. Тепер можна висаджувати кісточку в грунт.

Авокадо не переносить кислий грунт. Земляна суміш повинна складатися з садової землі, крупного піску і перегною в рівних пропорціях. Для кращого повітропостачання рослини в грунт додають торф, керамзит, мох.

Можна відразу посадити кісточку тупим кінцем у вологу суміш торфу і подрібненого керамзиту. Далі, кісточці створюється парниковий ефект – горщик накривається поліетиленовою плівкою, або скляним посудиною.

Не забувайте, авокадо – тропічний фрукт. А значить, потребує хорошому освітленні і постійної вологості повітря. Воно дуже любить часті обприскування. Прямі сонячні промені можуть завдати опіки листю, тому, їх потрібно уникати. Авокадо нормально переносить зимівлю при температурі плюс 16 градусів, але деякі види гинуть вже при 10 градусах. Взимку дерево може скидати листя, але навесні знову буде радувати вас свіжої зеленим листям. Рослина слід поливати теплою водою, підгодівлі два рази на місяць позитивно позначаться на зростанні і привабливому зовнішньому вигляді авокадо.

Час від часу слід пріщеплять верхні пагони, щоб уникнути надмірного зростання дерева. Фахівці скептично ставляться до можливості плодоношення авокадо в домашніх умовах. Але при вмілому догляді, дбайливому ставленні до себе і виконанні інструкцій досвідчених садівників, авокадо обов’язково порадує вас своїм чудовим плодом.

Питання про те, як виростити авокадо в домашніх умовах не буде вас хвилювати, якщо ви будете чітко слідувати всім нашим рекомендаціям. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − fifteen =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.