Як виростити авокадо в домашніх умовах

Якщо ви збираєтеся виростити авокадо в домашніх умовах, то доведеться витратити чимало часу і зусиль. Перш за все, від вас вимагається вибрати стиглий фрукт в магазині. Визначити це дуже просто – він не повинен бути занадто твердим при натисканні на нього пальцем.

Вирощування авокадо

Отже, вам знадобиться кісточка. Ваша мета – домогтися появи росточков. Для її досягнення можете вибрати один з двох способів. Самим елементарним варіантом стане вирощування авокадо з кісточки.

Візьміть невелику ємність з водою, а на дно викладіть деревне вугілля, завдяки якому рослина буде отримувати необхідні мікроелементи для зростання. Кісточка повинна бути поміщена в воду так, щоб її гострий кінець визирав.

Якщо ж вам не підійшло те, як виростити авокадо з кісточки, можете приготувати спеціальний субстрат з торфу і подрібненого керамзиту. Кісточка поміщається в грунт так, щоб її загострений кінець знаходився трохи над землею.

Потім на горщик ставиться скляна банка, а потім його потрібно "укутати" в поліетиленовий пакет. Рослина ставиться в освітлене тепле місце вашої квартири. В результаті, таке вирощування авокадо в домашніх умовах допоможе вам створити, так званий, тепличний ефект, і екзотичний кімнатна квітка не боятиметься вітру і протягів.

До речі, корисні властивості авокадо пов’язані не тільки з вживанням його плодів. Рослина авокадо, вирощування якого зможе освоїти кожен бажаючий людина, відмінно очищає повітря в приміщенні, перетворюючи вуглекислий газ в кисень. Перейти на сайт: Джерело

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + fifteen =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.