Як випрямити волосся в домашніх умовах

Зміст:

Людська, а особливо жіноча психологія, деколи насилу піддається поясненню. Власниці прямого волосся століттями намагалися створити штучні локони для своєї зачіски. Але щасливі власниці природних кучерів чомусь незадоволені ними і роблять все можливе для їх випрямлення в домашніх умовах. І головне в цій процедурі – не просто випрямити локони, а провести цю процедуру без втрат, зберігши здоровий вигляд вашого волосся. Як випрямити волосся в домашніх умовах? (Див. Також: Як зробити маску для волосся в домашніх умовах)

Термічне випрямлення волосся

Існує кілька електричних приладів, які допоможуть вам випрямити неслухняні кучері за короткий час. Як випрямити волосся в домашніх умовах:

  1. Термічні гребінці можуть бути виготовлені із застосуванням металевого або керамічного покриття. Найчастіше – це брашинги, тобто гребінця, що мають циліндричну форму, зручну при моделюванні зачіски. Ефект посилюється пропорційно кількості зубців на даній гребінці. Термічні брашинги часто використовують спільно з утюжками і фенами.
  2. Одним з найпопулярніших способів домашнього випрямлення волосся є використання прасування. Для початку потрібно волосся на потилиці розділити на пасма, і чим дрібніше вони будуть, тим наочніше буде результат. Пасма для зручності можна фіксувати шпильками або крабиками. При наявності чубчика вона випрямляється першою. Процедура проводиться від коріння волосся до їх кінчиків. Після укладання волосся на потиличній частині – приступайте до тім’яної. Досягнуті результати найкраще зафіксувати лаком. Можна його і не використовувати, але якщо на вулиці волога погода, то кучері дуже скоро завьются знову. Зловживати застосуванням прасування не варто, оскільки його використання призводить до висушування волосся. На мокрих волоссі цей прилад використовувати не можна, якщо тільки ви не придбали спеціальний стайлер, який призначений для одночасного проведення процедур сушки і випрямлення волосся.
  3. Метод гарячої укладання волосся феном, оснащеним брашингом, як і раніше актуальний. Як і при використанні прасування, волосся поділяються на дрібні пасма. Виробники вже запропонували спеціальні конструкції фенів для випрямлення волосся, забезпечені насадкою-праскою. Волосся укладаються в цей пристрій, і після декількох обертів локони якісно розпрямляються.

Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × five =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.