Як відзначити день народження дитини 12 років

Вашій дитині виповнюється 12 років. Цей вік психологами прийнято вважати як початок періоду статевого дозрівання. Психічний і фізичний розвиток відбувається невловимо швидкими темпами, і Ви насилу встигаєте перебудовувати відносини з вашими дітьми (а, точніше, підлаштовувати себе під них). Таке свято як день народження хочеться відсвяткувати так, щоб дитина був задоволений і відчував себе "в своїй тарілці". І тому всі турботливі батьки часто стикаються з проблемою – як відзначити день народження дитини 12 років. Наші пропозиції спеціально розроблені під цей вік і відповідають наведеним нижче міркувань.

У цей період, настання якого набагато сильніше зовні проявляється у дівчаток, батьки помічають, що їхні діти поступово віддаляються від сім’ї. Тут на перший план у дитини виходять друзі. Часто батьки з подивом виявляють, що багато подробиці життя їхньої дитини набагато краще відомі саме дітям, з якими дружить їх дитина… Така ситуація не повинна лякати батьків – навіть при дуже довірливих стосунках в родині саме в цей період діти воліють проводити час у товаристві своїх однолітків, визначаючи відповідно до своєї самооцінкою своє місце в суспільстві друзів. Тому такі програми як "МАФІЯ". "Фабрика Зірок" або дискотека. якими ми часто пропонуємо відзначити день народження дитини 12 років, доповнюють командообразующие ігрові програми, в яких запрошені однокласники або одногрупники (розкид за віком не більше 1-2 років) можуть разом на рівних вирішувати поставлені завдання, будучи, таким чином, невід’ємною частиною сформованої команди .

У хлопчиків в цьому віці все яскравіше виявляється прагнення до самостійності. Складнощі у спілкуванні з батьками, які довго не відчували дорослішання сина, можуть проявитися саме в цей період. І хоча майже всякі помилки і прогалини у вихованні дитини можна в якійсь мірі скорегувати, психологи говорять "майже", Тому що існують періоди розвитку, після яких згаяне вирішення проблеми так і залишиться втраченим… У пропонованих нами ігрових ситуаціях прийняття рішень і визнання їх іншими членами команди дозволяє підкреслити індивідуальність гравців і розвинути відповідальний підхід до своїх дій. Наші аніматори успішно працюють з дітьми такого віку, природно, проводячи спеціально розроблені програми.

У дівчаток в цей період все більшого значення починає грати зовнішня привабливість. Сприймаючи нові для себе фізіологічні зміни як "вступ у доросле життя" дівчатка починають наслідувати своїм дорослим кумирам, і буває, що ці кумири займають значну частину їхнього життя, на щастя, ненадовго))). Відчути себе "кумиром" або зіркою екрану, часом у жартівливій, а часом в досить серйозною програмою "Фабрика Зірок" напевно захоче ваша донька, вибравши нашу пропозицію на день народження дівчинки 12 років. У цю програму крім і без того досить цікавої пропозиції, можна включити навіть дискотеку, або зйомку відеокліпу на улюблену пісню.

Також якщо ви вирішили відзначити день народження дитини 12 років будинку можна порекомендувати майстер класи зі створення мультфільмів, розпису футболок в різних техніках.

І тоді звичайно ж, ніяких гострих криз різного віку не буде, якщо Ви ідеальні і ніколи не допускаєте ніяких помилок у вихованні і в спілкуванні з дитиною, але треба пам’ятати, що вся ця наука не матиме ніякого сенсу без самого головного – безумовної любові, щирої і чесною. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × two =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.