Якщо ви задалися цим питанням, значить вашому малюкові скоро годик. Вітаю! Все найцікавіше тільки починається ?????? Ви і ваш малюк пройшли перші складний етап у житті! Позаду вже кольки, перші зуби і незрозумілий плач! Ваш малюк ставати особистістю, він вже може вказати на те, що подобається і що не подобається, у нього є свої пристрасті. З одного боку ми радіємо, що дитина вже більш усвідомлений, вже зрозуміліше, що він хоче і як справлятися з його “недугами&# 187 ;, але з другого боку подумати тільки як швидко пролетів рік. Нещодавно тільки принесли з пологового будинку грудочку в конверті, а вже цей грудочку вміє сидіти, повзати і навіть може ходити і щось говорити! Це разюче наскільки швидко розвивається дитина за рік і як швидко він вчитися і як важливо йому в цьому допомогти, особливо до трьох років (Про ранній розвиток до трьох років читайте тут), але зараз не про це. Скоро важлива подія в житті малюка! Бо саме за перший рік життя він так багато чому навчився і по цьому треба відзначити цю подію весело і на довгу пам’ять! Звичайно малюк ваш не запам’ятати все, але враження, повірте залишаться, і десь у підсвідомості він буде вам вдячний! А коли стане дорослим, ви йому нагадайте про цю подію і може щось збережіть на пам’ять (як ми зберегли стін газету і фотографії). Але почнемо по порядку.

1. Місце для свята.

Ви повинні пам’ятати – це день народження дитини, а не посиденьки для дорослих, для цього існують інші дні та свята! Тому перш ніж підготуватися до цього дня, продумайте де ви його будете святкувати! Якщо вдома, то так що б всі могли комфортно розміститися і приділити увагу дитині! Якщо це буде якийсь заклад, то моя вам порада, вибирайте максимально зручне для дитини. Ідеально буде, якщо у вас в місті є дитячі заклади саме для таких подій. Особливо важливо якщо на день народженні будуть ще гості з дітьми, повірте в звичайному кафе чи ресторані, вони просто занудьгують, а ви втомитеся за ними бігати. Чудовий теж варіант, якщо на вулиці тепло десь на природі, але тут теж треба продумати все до дрібниць. Якщо це дика природа, то треба добре знати місцевість, знати що там досить чисто і немає ніяких небезпек для дитини і взяти всі необхідні речі. Наше святкування було на природі, але в сімейному пансіонаті біля моря. Ми орендували альтанку, на території була комфортна їдальня, власні їх чисті пляжі т.е була цивілізація. Тому головне було продумати, що взяти з собою і як прикрасити місце, ну і звичайно як веселити гостей ??????

2. Ігри та забави.

Для відчуття дитячого свята, купите кульки, різні кольорові шапочки, носи та що завгодно, головне що б було яскраво і весело Так само можна купити мильні бульбашки. Ваш карапуз буде із задоволенням спостерігати як дорослі надувають мильні бульбашки, якщо будуть діти постарше вони взагалі захопляться цим заняттям, а там і не повірите ваші гості відчують радість дитинства і самі трохи зможуть побути маленькими дітьми і з радістю переймуться цим процесом. Можна купити дудки – трубочки (головне не налякати дитину звичайно :). Заздалегідь складіть стін газету на якій можете вказати що малюк вміє, як він ріс по місяцях, як вага набирав і все чому він за рік навчився, розмістити цікаві фотографії і рідних людей. В основному запрошені на таке свято всі близькі люди для сім’ї, тому можна підготувати фото колаж по місяцях як дорослішав дитина і подарувати кожному гостю на пам’ять Ось для прикладу покажу нашу творчість

і колаж який ми вручили кожній парі на пам’ять або окремій людині, якщо хтось був один

Заздалегідь можна придумати різні конкурси. наприклад, такі

1.Хто краще знає вашої дитини?

(Скласти питання, про вагу при народженні, зріст, значення імені, знак зодіаку, коли сів, коли почав ходити і т.д)

2. Заспівати колискову або дитячу пісеньку

3. Вгадати казку по перевертиша, для прикладу

* Сонячний король (Снігова королева)

* Чорнобурка і 3 велетня (Білосніжка і 7 гномів)

* Козел і п’ятеро вовченят (Вовк і семеро козенят)

* Кастрюлька щей (Горщик каші)

* Редиска (Ріпка)

* Курочка – срібна лапка (Півник – золотий гребінець)

* Пес без капелюха (Кіт у чоботях)

* Качки-журавлі (Гуси-лебеді)

* Мишкін сарай (Котячий будинок)

* Квадратик (Колобок)

4. Конкурс розвеселити малюка і т.д

Варіанти конкурсів можете придумати різні, почитайте приклади інших батьків як вони святкували цю особливу дату, може щось для себе почерпнете на дуже цікавому сайті тут

Важливо

Не забудьте нагородити переможців призами (це можуть бути невеликі брелочки або то що залишиться на згадку про цей день, продумайте самі свої подаруночки гостям залежно від вашого бюджету. Можна так само зробити штучно медалі, наприклад, Нянь – казкар, нянь – артист, нянь – всезнайка. вообщем проявляйте своє творче мислення ?????? ) Нехай цей день запам’ятатися всім присутнім, і кожен зануриться в дитинство, що б це було весело, завзято.

Запрошуємо в наш інстаграмм

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 12 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.