Як відсвяткувати День народження дитини

День народження дитини – не просто свято, а важливе для всієї родини подія. Якщо продумати все до дрібниць, то Ви подаруєте своєму малюкові не просто застілля, а справжній ранок, де дитина буде відчувати себе абсолютно щасливим.

Почнемо з прикраси будинку. Заздалегідь зробіть плакат, на якому великими цифрами та літерами позначте сьогоднішню святкову дату і повісьте його на самому видному місці. Надійти якомога більше різнокольорових та яскравих куль і розвісьте їх так, щоб кімната була по – справжньому святковою. Здорово, якщо з самого ранку у Вашому домі будуть звучати дитячі пісні.

На дні народження у дитини неодмінно повинні бути діти. Ваше завдання – розважити малюків. Однак якщо ви святкуєте годик, то розважити потрібно дорослих, тут Ви дізнаєтесь як організувати перший день народження дитини. Купуйте невеликі сувеніри, за які маленькі гості будуть боротися, беручи участь в різних конкурсах.

День народження дитини вдома не може обійтися без змагань. Змагання можуть бути різними в залежності від місця проведення свята і пори року. Якщо Ви відзначаєте дитяче свято вдома. то орієнтуйтеся на ігри логічного характеру. Наприклад: «відгадайте загадку; хто чіткіше всіх повторить скоромовку; хто назве більше слів, що мають відношення до дня народження; хто швидко придумає риму ». Слідкуйте за тим, щоб жоден малюк не залишився без призу, навіть, якщо дитина не встигає за іншими, придумайте для нього спеціальне завдання.

Постарайтеся зняти святкування на відеокамеру і зробити якомога більше фотографій. Фотознімки будуть цікавіше, якщо Ви не змусите дітвору позувати, а будете спостерігати зі сторони і фотографувати найцікавіші моменти свята. А ось хаотична відеозйомка ні до чого. Краще зняти справжнє сімейне відео.

Щоб відеофільм вийшов цікавим, придумайте сценарій, згідно з яким Ви будете проводити свято і попутно знімати його на пам’ять. Почніть до приходу гостей. Зніміть святкове оздоблення приміщення, візьміть інтерв’ю у свого малюка, а потім по черзі скажіть добрі напуття своїй дитині. До речі, краще визначитеся заздалегідь, хто з домашніх зніматиме фільм, а хто керуватиме святом. По приходу гостей, продовжуйте зйомку, представляючи кожного. Якщо зможете, то напишіть віршовані вистави. Буває, що дитина, привітання якого Ви знімаєте, розгубився. У такому випадку підтримайте його, і допоможіть сказати привітання, але не змушуйте повторювати на камеру.

Постарайтеся придумати цікаві страви. нехай частування на дитячому святі будуть незвичайними. Особливу увагу приділіть торту, нехай на ньому будуть іменинні свічки, а сам він за формою яким – то чином відповідає захопленням дитини. Сьогодні це не складе труднощів, так як на замовлення Вам можуть виготовити абсолютно будь-який варіант – від класичного до самого екзотичного!

Влаштуйте веселий танцювальний конкурс. Навіть маленькі дітки із задоволенням зможуть взяти в ньому участь, а у Вас з’явиться можливість нагородити того, хто з яких – небудь причин не зміг отримати приз раніше.

Неодмінно заспівайте з дітьми пісню. наприклад: «Нехай біжать незграбно» і не забудьте про гру «Коровай». Старі добрі традиції не варто забувати, нехай Ваші діти навчать їм в наслідок своїх дітей і зв’язок між поколіннями буде ще міцніше.

Якщо день народження припадає на теплу пору року, то Ви зможете весело відзначити його на дачі. Дітвора буде гратися на природі, а у Вас з’явиться можливість провести для малюків рухливі ігри – конкурси. Приготуйте: м’ячик, скакалку, кольорову крейду і навчіть хлопчиків і дівчат грати в ігри Вашого дитинства.

Поставтеся до підготовки дитячого дня народження серйозно, враховуйте вік гостей і підбирайте відповідно до нього як розваги, так і частування. Нехай нагородою для Вас, батьків, стануть щасливі очі Вашої дитини, в яких Ви прочитаєте вдячність і любов, адресовані особисто Вам і всьому світу в цілому.

Вибрати цікаві ігри та конкурси можна тут: Кращі ігри з дітьми та Дитячі конкурси.

Інші статті "День Народження":

 • Як оригінально привітати подругу з Днем Народження
 • Як вибрати подарунок малюкові до року
 • Сценарій Дня Народження чоловіки на природі.
 • Що подарувати народженому під сузір’ям Лева
 • День народження з друзями
 • Як провести день народження дитини?
 • Святковий ранок в дитячий День народження
 • Оформлення до 5 річчя дитини.

  Перейти на сайт: Джерело

 • Цікаве відео для вас:


  Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  Share →

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  four × four =

  Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.