Як відбілити пожовклі від лаку нігті в домашніх умовах

Іноді може вийти так, що після нанесення лаку або основи нігті жовтіють. Це дуже неприємно. Перше, що потрібно пам’ятати, це наносити лак не прямо на нігті, а на основу. Якщо ви купили якусь нову основу для лаку, то її бажано заздалегідь перевірити.

Але, що ж робити, якщо нігті вже пожовкли?

Звичайно є спеціальні засоби, для відбілювання нігтів, які можна знайти в косметичних магазинах або аптеці. Але їх вартість не завжди радує око. Так само можна залишити нігті жовтим, і зафарбувати жовтизну зверху лаком, а зсередини олівцем, для французького манікюру, але це може бути варіантом лише в тому випадку, якщо вам потрібно терміново зробити манікюр і та кудись йти.

Якщо ж ви хочете відбілити ваші нігті і при цьому не сильно витратиться, то є один хороший метод, як можна легко відбілити нігті в домашніх умовах. Для цього Вам потрібно змішати кілька крапель оливкової олії і лимонного соку. В отриманій суміші промочити ватний тампон і ретельно протерти їм нігті. Після цього потрібно пройтися по нігтях поліруванням або не дуже жеснcкой пилкою. Після такої процедури Ваші нігті повинні знову придбати природний колір.

Після такої процедури можна відразу ж приступати до манікюру. Тільки пам’ятайте, що наносити лак на ніготь без основи не рекомендується. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + sixteen =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.