При пожелтении нігтів спочатку потрібно з’ясувати причину, яка до цього призвела. Якщо такою причиною не є стан вашого здоров’я, то вихід знайти можна і в цій статті ми розглянемо, як можна швидко відбілити нігті саме в домашніх умовах народними методами.

– Трохи освітлити нігті може допомогти 4% розчин перекису водню. Наносите його на нігті ватним тампоном.

– Одним з кращих засобів для відбілювання нігтів будинку є лимон. Треба брати часточку лимона і розтирати їй пожовклі нігті. Таку операцію потрібно виконувати кожен день протягом місяця і нігті не тільки відновлять свій нормальний колір, а й стануть міцнішими.

– Повернути нігтям нормальний колір можуть допомогти регулярні ванночки з розчину морської солі з додаванням лимонного соку або ефірного масла.

– Нігті можна протирати сумішшю лимонного соку і оливкового масла, після чого полірувати їх пилочкою.

– Хороший результат дадуть ванночки з ромашки. Для їх приготування потрібно взяти кілька ложок сухої ромашки, залити окропом і дати настоятися протягом півгодини. Після цього помістити нігті в теплий настій.

– Можна застосувати у відбілюванні рожеву воду. Для цього потрібно взяти 40 мл рожевої води, 50 мл перекису і приблизно 10 г гліцерину. Змішати ретельно всі інгредієнти і наносити на нігті кожен день на протязі місяця. Будьте акуратні, адже перекис при попаданні на шкіру може викликати роздратування.

– Можна приготувати пасту, що складається з 2-х частин соди і 1 частини перекису. Таку пасту потрібно наносити на пожовклі нігті на 2-4 хвилини, а для досягнення ще кращого результату розтирати по нігтю м’якою щіточкою. Використовуючи цей засіб, будьте обережні, адже якщо навколо нігтя будуть якісь ранки, це викличе неприємні відчуття.

– Для відбілювання та зміцнення нігтів досить хорошим засобом є полірування з використанням ефірних масел. Здійснювати цю процедуру необхідно не частіше 1 разу на місяць використовуючи для цього тільки якісну полірувальну пилочку. Так само якщо пилочка у вас в господарстві відсутній можна використовувати шматочок замші.

– Хорошим засобом для боротьби з пожовтінням нігтів є спеціальний олівець, придбати який ви зможете в аптеці. Тільки такий олівець потрібно правильно підібрати під тип ваших нігтів. Це досить просто в застосуванні і доступне засіб, який при цьому показує гарні результати.

Врахуйте, що використання одного засобу може не дати швидких і позитивних результатів, тому оптимальним буде поєднання декількох способів. Поєднати можна, наприклад, ванночки і розтирання лимоном. Як відбілити нігті в домашніх умовах вибір за вами!

Бабусині методи відбілювання нігтів:

© Фото: depositphotos.com Перейти на сайт: Джерело

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − seven =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.