Як відбілити нігті в домашніх умовах

Зараз літо, поїздки на річку, пляж, дачу, від цього кольоровий лак швидко набуває неакуратний вигляд. Хочеться, щоб нігті виглядали натуральними, білими, і якщо фарбувати їх, то тільки прозорим лаком. Як відбілити пожовклі від лаку нігті? Чи обов’язково для цього купувати ще один засіб для нігтів? Чи можна відбілити нігті в домашніх умовах? В інтернеті є безліч відповідей на ці питання, домашніх рецептів, заснованих на лимонному соці, однак випробувавши їх, я не знайшла жодної різниці в «до» і «після», тому вирішила зробити все по-своєму: будинки, витративши мінімум часу і коштів . А тепер про те, як же це зробити.

Я довгий час фарбувала нігті лаком, і звичайно ж, вони пожовкли. Щоб їх відбілити, я вирішила використовувати перекис. У мене вдома залишилося небагато 3-процентного окислювача від фарби для волосся. Крім перекису знадобляться пилка (у мене електрична), ватяна паличка і зубна паста білого кольору.

Спочатку видаляємо залишки лаку і ретельно очищаємо нігті. Потім обробляємо нігті пилочкою. Трохи спилюємо верхній пожовклий шар, щоб перекис глибше проникала.

Потім за допомогою ватної палички накладаємо на нігті шар перекису. Окислювач для фарби як правило густий, не тече і досить довго не засихає. Перекис слід накладати не тільки на зовнішню поверхню нігтьової пластини, а й на внутрішню частину відростила кінчика. Залишаємо на 20 хвилин.

Після закінчення часу впливу змиваємо перекис водою із зубною пастою. Зубна паста має у своєму складі речовини, які сприяю реминерализации і відновленню структури нігтя.

Нігті придбали здоровий вигляд, а щоб запобігти ламкість і захистити їх, можна використовувати спеціальне покриття з вітамінами і кальцієм, наприклад, таке: Перейти на сайт: Джерело

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 12 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.