Якщо ви добре погуляли на свято, то вранці можете помітити плями від червоного вина на шпалерах, м’яких меблів, килимах, тканинах, шубі …

Загальні рекомендації з видалення плям від червоного вина.

* Плями від справжнього червоного вина відмінно виводяться відомими засобами для виведення плям, наприклад, "ProSpotter" (Prochem) або "Freshen Up" – Плямовивідник і дезодорант компанії "Premiere Products". А ще підійде спрей «End go» фірми Chemspec. Плями ж від червоних барвників в підроблених винах – є трудноудаляємиє.

Якщо таких коштів під рукою немає, то гарненько промийте пляму холодною водою з господарським милом "Антіпятін".

* Плями від червоного вина взагалі то краще відпирати відразу, як тільки ви забруднили одяг або шпалери. Шпалери промокніть серветками і змийте водою, а потім знову промокніть серветками.

А одяг замочіть в «Лоску», а потім промийте в кисневий відбілювач «Асс». І від плям червоного вина не залишилося сліду – річ буде як нова!

* Пляма про червоного вина можна замочити в «Ваніш», а потім промити все насухо.

* Якщо матеріал тканини дозволяє, то плями від червоного вина відразу добре видаляються окропом. Просто поливайте пляма тільки закипілої водою до його зникнення.

* Щоб відразу видалити пляму від червоного вина промокніть його всмоктуючою тканиною або серветкою і посипте кухонною сіллю. Дочекайтеся, поки сіль вбралася і трохи підсохла, а потім почистіть поверхню і приберіть сіль за допомогою пилососа. Якщо частина плями залишилася, то простягає річ в літрі холодної води, додавши в неї 1 ч. Л. нашатирного спирту.

* Плями від червоного вина можна видалити, протираючи їх ваткою змоченою в перекису водню, а потім відразу випрати і вивісити на сонячне світло.

* Щоб прибрати сліди від червоного вина змішайте яєчний жовток і гліцерин і на кілька годин намажте цією сумішшю пляма, а потім просто змийте.

* Плями від червоного вина на м’яких меблів і килимах посипте сіллю і потім, коли сіль вбереться, виводите пляма м’яким теплим миючим складом.

* Свіжі плями від червоного вина на виробах з текстилю присипте сіллю і через пару хвилин заперіть в теплій воді. Старі плями від червоного вина збризніть соком лимона, а потім заперіть гарячою водою. Старі плями можна засипати сіллю, крапнувши пару крапель води, а потім промити теплою водою.

* Плями від червоного вина на шовку змочіть молоком на 5 – 7 хвилин. Потім простягає тканину в м’якому миючому складі і прополощіть.

* Видалити плями від червоного вина з білих текстильних виробів можна розведеними лимонної і оцтової кислотами і потім прополіскують.

* Видалити сліди від червоного вина на кольорових виробах можна намочивши пляма розчином марганцівки, а потім через 3 – 5 хвилин протерти розчином перекису водню (1 ч. Л. На 250 мл теплої води). Або ж змішайте порівну сирий яєчний жовток і гліцерин і намажте пляма на 2-4 години. Змийте склад теплою водою. Знову ж скористайтеся кашкою з повареної солі й води, промивши через 1/2 години місце мильною водою і прополоскавши в теплій воді.

* Як вже говорилося, плями від червоного вина можуть бути не тільки на тканини, але і на шпалерах. Так от, на жаль, видалити плями від червоного вина з шпалер, в які вино вбралося і висохло – вдасться тільки разом з шпалерами. Рекомендую докласти точно такі ж шпалери до цього місця, поєднавши малюнки, так, щоб перекрити пляма від вина. А потім лезом вирізати прямокутник шпалер, що закриває пляма, прорізаючи старі і нові шпалери одночасно.

Видаліть старі шпалери, розмочивши їх водою і зскрібши, і потім замість них акуратно вклейте новий шматок так, щоб малюнки збігалися.

Кароліна. спеціально для www.kak-sdelat.su

Також читайте here.

З чим читають

 • Як вивести пляму від червоного вина

  Золоте правило при видаленні будь-якого плями від напоїв – промокнути його. Для цього використовуйте тільки біле: тканина, паперові рушники або туалетний папір. Ні в якому разі не користуйтеся ко…

 • Як видалити плями від червоного вина – Женсовет

  Плями від червоного вина можна без зусиль вивести в домашніх умовах, використовуючи найпростіші підручні засоби. Зовсім не обов’язково звертатися за допомогою до фахівців хімчисток. Як усунути пл…

 • Чим видалити плями від червоного вина

  Вивести пляма від вина набагато складніше, ніж його посадити. Як правило, машинне прання не справляється з плямами від червоного вина. Пропонуємо рекомендації, як і чим, вивести пляму від вина. В…

Розшарься!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 4 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.