Як видалити джейлбрейк iOS 7 на iPhone, iPad або iPod Touch (відео)

Джейлбрейк iOS 7 став справжнім подарунком для власників iГаджетов напередодні Нового року. Однак, багато хто розчарувався, дізнавшись, що на даний момент доступно не так вже багато твиков, що працюють на iOS 7 і задалися питанням – як видалити джейлбрейк зі свого смартфона, планшета або плеєра?

Процедура ця проста і не займе багато часу. Вам знадобиться iPhone, iPad або iPod Touch з джейлбрейком, комп’ютер з встановленим додатком iTunes і кабель. Зверніть увагу, що разом з джейлбрейком на пристрої будуть видалені всі твіки і додатки, встановлені з Cydia, а також всі програми та ігри завантаженні не через App Store .

Як видалити джейлбрейк iOS 7 на iPhone, iPad або iPod Touch

Ось так можна за кілька хвилин “позбутися” від джейлбрейка і повернути телефон до такого виду, яким він був до злому. Зверніть увагу, що при такому методі відновлення Ви НЕ втратите завантажені з App Store ігри і програми, фотографії та відео з галереї, контакти, історію дзвінків і листування, підключені соціальні мережі, замітки і нагадування. Віддалиться тільки Cydia і її “наслідки&# 187 ;. Щоб Вам було простіше здійснити цю дію пропонуємо ознайомитися з відеоінструкції:

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Tagged with →  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × one =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.