Щоб видалити додаток Top Face (я тільки що видалив і з полегшенням видихнув), потрібно у своєму акаунті зайти в правому верхньому куті в розділ "Налаштування аккаунта" (див. малюнок).

Потім натискаємо кнопку "Видалити додаток"

З’явиться віконце, в якому потрібно натиснути кнопку "видалити"

Не так давно, абсолютно необдумано перейшовши за прийшла по email посиланню свого друга з Facebook, я мимоволі потрапила в щупальця спрута під назвою TopFace! )))

Видаляла його по інструкції Zmiter – не допомогло. Потім блокувала і видаляла за порадами Костянтин нск і Elden, але повідомлення все одно продовжували приходити на мою пошту. Навіть блокувала на деякий час свій аккаунт на Facebook – той же негативний результат!

За порадою своїх (не віртуальні!) Друзів поміняла свою фотографію профілю в Facebook на щось безглузде, не ототожнюється з людиною, щось а-ля Квадрат Малевича)))

Але це теж не допомогло! Листи з оцінками і іншим продовжували приходити …

Тоді з використанням одного з надісланих від TopFace листів спробувала перейти за наявною в ньому посиланням на саму сторінку TopFace. Там мені, звичайно ж, повідомили, що «дане додаток у мене заблоковано». Натиснула на кнопку “Розблокувати» і потрапила вже на сторінку безпосередньо додатки TopFace.

Слід зазначити, що інтерфейс цього додатка виявився багато в чому схожий з Facebook. Зайшовши там на свій профіль, я побачила одну єдину свою фотографію, причому це була не остання версія моєї фотографії з профілю в Facebook – не та, яка нелюдська (а-ля Квадрат), а колишня! Зняли дзеркало, зарази! При цьому самостійно в моїй анкеті додали галочку в пункті, що «я хочу любові та серйозних стосунків»! Ха-ха! Далі зайшла в розділ «Налаштування» і, перегорнувши до низу, натиснула на «Ви можете видалити свою сторінку». У меню, причин видалення сторінки вибрала пункт «Інша причина» і написала, наприклад, що «мені це не потрібно». Після цього натиснула на кнопку «Видалити сторінку», тим самим, сподіваюся, видалила свій профіль з TopFace!

Після цього знову повернулася на свій профіль в Facebook. Там в розділі «Главная» вибрала «Конфіденційність», де, опустившись трохи нижче, в розділі «Реклама, додатки і веб-сайти» натиснула «Редагувати настройки».

Далі, в розділі «Додатки, які ви використовуєте» (а там має висвітитися додаток TopFace) навпроти нього натиснути кнопку «Змінити налаштування». Перебуваючи вже в даному розділі навпроти TopFace натиснути “редагувати”, а потім у правому верхньому куті натиснути «Видалити додаток».

Що дивно, незважаючи на моє тимчасове розблокування TopFace, подія при переході на нього по вищеописаному сценарієм (тобто за посиланням в листі), при моїй повторної (для вірності) спробі заблокувати дане додаток вже за допомогою налаштувань Facebook, виявилося, що воно , як було заблоковано мною, так і є … Парадокс якийсь …

Тепер буду чекати ВІДСУТНОСТІ (дуже сподіваюся!) Листів від TopFace. А взагалі, у мене склалося таке відчуття, що ці два ресурси (Facebook і TopFace) з певного моменту часу починають існувати абсолютно незалежно один від одного …

Чесно скажу, я сама ще не знаю, яким виявиться результат всіх моїх вищеописаних дій, але буду рада, якщо він буде позитивним для всіх стражденних (у тому числі і мене)))) І звичайно буду вдячна всім за будь-які висловлювання корисного практичного досвіду на цей рахунок!

Вищеописана мною схема однозначно працює! У мене більше немає жодного повідомлення від TopFace, оскільки я саме звідти видалила свій профіль!

в обране посилання віддячити

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 4 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.