Можливості Інтернету розширюються з кожним роком. Сьогодні нікого не здивувати тим, що спілкуватися в Мережі можна, бачачи свого співрозмовника в онлайн-режимі. Це особливо актуально, коли мова йде про спілкування з родичами і друзями, що живуть в інших містах і країнах. Як хочеться не тільки отримати звісточку від близької людини, але і побачити його, особливо якщо з минулої зустрічі пройшли роки і навіть десятиліття. Крім того, поява веб-камер, за допомогою яких здійснюється відео-спілкування онлайн, дало можливість проводити ділові переговори (відеоконференції) в Інтернеті. Тому покупка веб-камери стає одним із нагальних питань кожного користувача всесвітньої Павутини. Як правильно вибрати веб-камеру для повноцінного спілкування в Інтернеті?

Матриця веб-камери. Якщо ви хочете знати, як вибрати хорошу веб-камеру, то вам варто звернути увагу на її матрицю. Це може бути CMOS або CCD матриця. Другий вид видає зображення більш високої якості, створюють менше перешкод. І звичайно, мають більш високу вартість.

Роздільна здатність також впливає на якість переданої картинки:

– дозвіл 320 x 240 пікселів цілком підійде для звичайних відеоконференцій;

– дозвіл 640 х 480 пікселів (стандартне, наявне у всіх веб-камерах) дозволяє записувати міні-відеоролики для відправки по е-мейлу;

– дозвіл 1280 х 960 пікселів мають найдорожчі моделі, вони дозволяють робити фотознімки великих масштабів.

Чутливість матриці. Цей параметр визначає мінімальну ступінь освітленості, при якій веб-камера здатна знімати, і вимірюється в люксах (lux). Справедливості заради варто відзначити той факт, що навіть дорогі веб-камери з CCD матрицями будуть видавати картинку з перешкодами, якщо освітленість буде недостатньою.

Кількість кадрів в секунду. Це теж важливий критерій вибору веб-камери. Він позначається скороченням fps. Чим більше цей показник, тим якісніше виходить зображення. Рекомендується купувати веб-камери з fps від 40.

Сумісність з операційними системами комп’ютера. Переймаючись питанням, як вибрати веб-камеру, пам’ятайте, що одним з важливих критеріїв є сумісність пристрої з ОС комп’ютера. Багато моделей веб-камер сумісні виключно з Windows і не підійдуть користувачам інших операційних систем.

Мікрофон. Його наявність в веб-камері бажано, однак не обов’язковим. Мікрофон можна підключити окремо, а в ноутбуках і нетбуках мікрофони вже вбудовані.

Спосіб кріплення веб-камери. Гаджет може стояти на столі або кріпитися до монітора. У цьому питанні варто керуватися виключно тим, який спосіб буде зручніше особисто для вас.

Тип підключення. Також досить важливий критерій для тих, хто хоче знати, як правильно вибрати веб-камеру. Майже всі моделі веб-камер оснащені USB-роз’ємом – гарну швидкість передачі даних забезпечує протокол USB 2.0. Також веб-камеру можна підключити до Інтернету за допомогою модему – швидкість передачі даних буде коливатися в залежності від виду модему і провайдера. Найдорожчі моделі веб-камер мають бездротове пристрій (передавач і приймач) і використовують Wi-Fi-технологію для передачі сигналу.

Додаткові можливості веб-камери. Веб-камера може мати ряд додаткових функцій: функції фотографування і відеозйомки, редагування інформації, розумного масштабування, управління яскравістю і контрастністю, корекцією колірної гами, частотою зміни кадрів, захистом пароля. Веб-камера може бути оснащена детектором руху і мати поворотний механізм, що дозволяє використовувати її для відеоспостереження. Якщо подібна функція вам ні до чого, то і переплачувати за неї не варто.

Ціни на веб-камеру. Бажаючи знати, як правильно вибрати веб-камеру, пам’ятайте, що не завжди найдорожчий варіант – кращий саме для вас.

Якщо ви користувач і ваші вимоги до веб-камері обмежуються домашніми відеоконференціями, вам цілком підійдуть моделі економ-класу. Вони мають дозвіл 640х480 пікселів, USB-роз’єм 2.0, не мають вбудованого мікрофону і автоматично підлаштовуються під освітлення в приміщенні.

Тим же, хто бажає використовувати можливості веб-камери «на повну котушку», у тому числі для відеоспостереження, варто звернути увагу на більш дорогі моделі з роздільною здатністю 1600 х 1200 пікселів, функцією наближення об’єкту зйомки і стеження за ним, вбудованим мікрофоном і «просунутим »програмним забезпеченням.

Виробник. На нього варто звернути увагу, якщо ви дійсно хочете знати, як вибрати хорошу камеру. Визнаними виробниками веб-камер, гарантують їх високу якість, є Genius, Logitech, Creative.

Ці основні критерії вибору веб-камери допоможуть вам не помилитися при купівлі і вибрати підходящий вам варіант.

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × two =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.