Сподобалася стаття? Розмісти її на своєму сайті скопіювавши код нижче:

applepages.kz/ru/view_element.php?id=32591" Як вибрати приладдя для вишивки крестікомlt; / a

Вишивка хрестиком поряд з іншими видами рукоділля набирає все більшу і більшу популярність. Якщо і Ви вирішили долучитися до цього виду мистецтва, то Вам необхідно придбати певний набір приладдя, про які й піде мова.

Однак давайте спочатку визначимося, де купувати. Найлегший і дешевий варіант, зрозуміло, інтернет-магазин. У великих містах їх багато, є й такі, які здійснюють доставку поштою. Так що якщо Ви живете в маленькому селі, то не переживайте, товари для рукоділля можуть доставити і Вам. Але якщо Ви любите все вживу подивитися, помацати і понюхати, то цей варіант не для Вас, Вам потрібно вирушати в магазин. Найбільший вибір товарів для вишивки можна знайти в спеціалізованих магазинах (у Москві "Голочка", "Орліс", "Ріоліс"). Але ціни тут, як правило, більше, ніж у невеликих відділах товарів для рукоділля в торгових центрах і на ринках.

Отже, де купувати визначилися, тепер дивимося, що купувати.

Муліне.

У першу чергу нам знадобляться нитки для вишивання – муліне. Грубо кажучи, муліне – це 6 ниток довжиною 8, 10 або 20 метрів, змотаних в моточек. Найпопулярніші нитки муліне:

DMC – дуже відоме у всьому світі муліне. Відрізняється високою якістю, насиченими кольорами. Цими нитками вишивати дійсно приємно. Однак це задоволення не з дешевих. Моток ниток DMC коштує близько 30 рублів. Рахуйте самі, припустимо, Ви збираєтеся вишивати картину з 40 кольорів. На 40 моточків Ви витратите 1200 рублів, а адже деяких моточків Вам може знадобитися 2, 3 або навіть 4.

В одному ряду з DMC за ціною і якістю стоять муліне фірм Madeira і Anchor.

Серед російських вишивальниць особливою популярністю і любов’ю користуються муліне фірми Gamma. Якість ниток теж гарне, зате ціна більше ніж в 2 рази нижче.

Крім того, Ви можете придбати і нитки відомого ще з радянських часів комбінату ім. Кірова. Моточків в них найбільші – по 20 метрів, ціна найпривабливіша. Ще кілька років тому колірна гамма муліне цієї фірми залишала бажати кращого, проте зараз ситуація змінилася і ці муліне цієї фірми цілком може конкурувати і з Gamma, а навіть з DMC.

Канва.

Наступний необхідний предмет – канва. Канва – це тканина, призначена для вишивки, в основному хрестиком. Нитки канви переплетені таким чином, що утворюють яскраво виражені квадратики, на яких і повинні розташовуватися хрестики.

Канва буває різних розмірів і різних кольорів. Найпопулярніша канва – це Аїда.

Аїда 14 містить 55 клітин на 10 сантиметрів, Аїда 16 – 63 клітки на 10 сантиметрів, Аїда 18 – 71 клітку на 10 сантиметрів.

Крім простої канви буває ще й висмикують (призначена для вишивки, наприклад, на одязі – прикладаєте її на одяг, вишиваєте, потім акуратно видаляєте), канва, розчиняється у воді (призначена для тих же цілей, що і висмикують, але ціна її, зрозуміло, вище), пластикова канва (для вишивки, наприклад, магнітів, фоторамок і т .п.)

Голка.

Третій предмет, без якого обійтися ніяк не вийде – це голка. Ви, звичайно, можете вишивати і звичайною голкою, однак, запевняю Вас, що це не дуже зручно. Голка для вишивання, по-перше, має велике вушко, так що Ви без зайвих зусиль зможете вставляти хоч всі 6 ниток, а по-друге, має тупий кінець, укаливаются при вишивці Ви не будете.

Малюнок.

І, нарешті, останнє, без чого Ви не зможете почати вишивати – малюнок для вишивки.

Ви можете придбати канву з нанесеним на неї малюнком і вишивати по ній. Але, на мій погляд, це нудно. Знайти малюнок – не проблема. Можна купити спеціальну картинку на папері з підбором ниток, можна скачати з інтернету, можна знайти в спеціальному журналі. Зрештою, можна її самій зробити.

Як правило, основна більшість картинок створено для ниток DMC. Але якщо Ви хочете вишивати муліне іншої фірми, то це не проблема. В інтернеті Ви без зусиль зможете знайти таблиці відповідності кольорів муліне різних виробників.

П’яльця чи верстат для вишивання.

П’яльця чи верстат для вишивання купувати не обов’язково. Багато обходяться легко і без них, тут вже справи смаку або звички. Особисто я вишиваю на паляцах. П’яльця – це кругла рамка для вишивання, призначена для натягування канви. Багато вишивальниці вважають, що п’яльця псують вишивку, зрушують хрестики і використовують верстати для вишивки. Але це вже більше громіздке пристрій і не в кожній кімнаті знайдеться для нього місце.

Крім перерахованих вище товарів Ви можете придбати і різні аксесуари для вишивки типу органайзерів для зберігання муліне, маркерів по тканині (для расчерчіванія канви на квадрати 10х10 для більш зручного вишивання), проте це вже речі, без яких легко можна обійтися.

Якщо Ви не хочете або просто побоюєтеся займатися підбором ниток, то можете придбати готовий набір для вишивання, який вже включає в себе і канву, і, природно, малюнок, і нитки, і навіть голку, але врахуйте, що так вийде набагато дорожче.

Приємного проведення часу і рівних хрестиків!

Можливо Ви шукали:

Також читайте here.

З чим читають

 • Відповіді на все Як вибрати приладдя для вишивки хрестиком

  Як вибрати приладдя для вишивки хрестиком? Вишивка хрестиком поряд з іншими видами рукоділля набирає все більшу і більшу популярність. Якщо і Ви вирішили долучитися до цього виду мистецтва, то Ва…

 • Як вибрати одяг для грудничка

  Як вибрати одяг для грудничка Якщо раніше грудничка сповивали до півроку, то сьогодні у кожної мами є можливість придбати для власного малюка масу красивих і практичних штучок. Деякі молоді батьк…

 • 9 порад як вибрати кисті для макіяжу

  Секрет нанесення красивого макіяжу в інструментах, які використовуються в процесі його створення. Використовуючи стандартні спонж, що входять в комплект тіней для очей, а також вузькі жорсткі кис…

Розшарься!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three + fifteen =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.