Як вибрати дитячий велосипед

Як вибрати дитячий велосипед

Вибір дитячого велосипеда – відповідальне заняття. Тут необхідно враховувати безліч факторів: вік дитини, його фізичні дані, витривалість, смакові переваги, передбачуваний час експлуатації, дизайн і т.д.

Отже, вибираємо велосипед для найменших. Природно, для малюків і дошкільнят підходить трьох- або чотириколісна моделі велосипедів. На ринку сьогодні представлено безліч моделей для малюків і дошкільнят, тому вибирати можна, керуючись матеріальними можливостями і смаковими уподобаннями. Однак, варто звернути увагу і на інші фактори. Велосипед повинен суворо відповідати віку малюка, бути зручним, легким і безпечним. Природно, для маленької дитини будуть важливі не технічні характеристики, а всілякі яскраві аксесуари, адже для нього це не стільки засіб пересування, скільки яскрава і цікава іграшка. Всілякі кнопочки, декоративні важелі, клаксони- все це буде розважати вашого малюка, коли він відправиться в своє маленьке подорож. Якщо вашому чаду від року до двох років, подбайте, щоб велосипед був забезпечений спеціальною ручкою, за допомогою якої рухом велосипеда зможуть управляти батьки. Розмір велосипеда підбирається так: ніжка дитини повинна бути повністю випрямлена в самій нижній точці обертання педалі і стояти на ній всією ступнею. Маленькі діти швидко втомлюються. Тому зверніть увагу на наявність нерухомих піддонів для ніг, щоб у разі втоми малюк просто міг покласти ніжки. Зверніть свій погляд на сидінні. Воно не повинно бути слизьким. Краще буде, якщо сидіння виконано у формі стільчика зі спинкою, це не дасть вашому чаду перекинутися назад.

Для малюків постарше важливими характеристиками стають швидкість і легкість в управлінні. Важкий велосипед буде проблематично зрушити з місця. Прохідність поліпшать великі колеса, а обмежувач керма охоронить від падінь. Діаметр коліс підбирається в суворій відповідності з віком дитини. Нижче наводиться таблиця класифікації велосипедів за розміром колеса. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + 11 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.