Як вибрати дитячий велосипед

velomagazin.biz/page_56.html

Як вибрати дитячий велосипед

Поради загального характеру:

    Керуватися, в основному, зовнішнім виглядом велосипеда не правильно. Купуйте велосипеди з алюмінієвою рамою, вони на багато легше. Майте на увазі поняття «дитячий велосипед» включає в себе дуже широкий асортимент велосипедів, різних розмірів, на різні віку і різних типів. Не купуйте велосипед на виріст Спробуйте безкоштовний сервіс такий як цей Вибір велосипеда в три кроки. Він може наштовхнути на відмінну модель, яка до цього моменту залишилася чомусь непоміченою

Велосипеди для дітей до 3-х років

По-перше, в цю групу потрапляють триколісні велосипеди. Вони приємні тим, що дитині не доводиться тримати рівновагу, а батькам під час прогулянки можна трохи розслабитися і не притримувати постійно велосипед, боячись що той завалиться на бік. Але такий дитячий велосипед має свої приховані недоліки: він легко втрачає рівновагу при різкому русі керма; дитина на такому велосипеді не вчиться тримати рівновагу, а рано чи пізно це робити доведеться, чи варто відтягувати цей момент? Вирішувати вам.

Сидіння триколісного велосипеда повинно бути у вигляді стільчика зі спинкою, педалі велосипеда повинні легко обертатися. По висоті триколісний велосипед вибирайте такий, щоб дитина могла діставати до землі всією стопою.

Другий тип велосипедів, що потрапляють в групу «до 3-х років», має вже компоновку за аналогією з дорослими велосипедами, з обов’язковою наявністю додаткових бічних коліс. Для цього віку, доцільність встановлення додаткових коліс на дитячий велосипед не обговорюється – необхідно обов’язково. Діаметр основних коліс 12 дюймів. Сучасні велосипеди цього типу забезпечуються ручним гальмом на переднє колесо, перемикачів швидкостей тут природно немає. Моделі для хлопчиків і для дівчаток відрізняються кольором, для дівчаток може бути встановлена ​​на кермі корзинка.

Велосипеди для дітей від 3-х до 5-ти років

Дитячі велосипеди даної категорії практично однакові з велосипедами «до 3-х років», тільки на розмір більше, тобто діаметр основних коліс складає 16 дюймів. Доцільність використання додаткових бічних коліс на велосипедах цієї групи я б поставив під сумнів. Найкраще батькам самим зрозуміти характер дитини і визначитися чи варто його підстраховувати або пора їх дітищу відчути свободу і відповідальність за управління велосипедом.

У категорії «від 3-х до 5-ти років», велосипеди для дівчаток вже мають відмінність – більш низьку раму.

Велосипеди для дітей від 6-ти до 8-ми років

Тут вже присутні багато компонентів дорослого велосипеда: перемикачі швидкостей, передня вилка з амортизатором і т.д. Чи потрібні дитині «швидкості»? А чому ні? Дорослій людині зручно підбирати навантаження своєму організму за допомогою перемикача передач, думаю дитині теж сподобається. А передня м’яка вилка зробить прогулянки більш комфортними.

У даній категорії дитячі велосипеди не є ще спеціалізованими, тобто не шукайте тут байки для стрибків, екстриму і т.д. навіть якщо дитині дуже хочеться бути схожим на чемпіонів велоспорту, поки ще зарано говорити про спеціалізацію, ще є час покататися в своє задоволення. Рівень обладнання дитячого велосипеда теж не буде якимось особливим, просто бажано щоб навішування була від фірми Shimano, Suntour (як правило на хороші дитячі велосипеди ставиться обладнання саме цих фірм).

Чи потрібен багажник вирішувати вам, але якщо його не буде то ви можете бути впевнені що діти не катають один одного на багажнику, що саме по собі аварійно небезпечно. А ось крила потрібні обов’язково.

Велосипеди для дітей від 8-ми до 12-ти років

Дитячі велосипеди від 8-ми до 12-ти років є вже більше серйозними апаратами, що мають розмір колеса 24 дюйми. Хоча до серйозних занять велоспортом ще далеченько (в спортивні секції з велоспорту приймають років з 15-ти), але велосипеди цієї вікової групи вже явно мають характерні чорт

Ви можете вибрати дитячий BMX, велосипед типу Street або гірник для крос-кантрі або просто великий для покатушек по двору. І вже в цьому віці дитячий велосипед повинен мати запас міцності, вже дуже люблять хлопчаки познущатися над технікою. Рідко на дитячі велосипеди ставлять металеві педалі, але напевно варто після покупки педалі замінити і заодно встановити захист на задній механізм перемикання.

Двухподвеси в цій категорії велосипедів не виконують свої функції. Просто за ті гроші, які варто дитячий велосипед хороший двухподвес не купиш, їх ціна починається від 700 доларів. Так що, ця техніка на любителя

І на останок ще 4-е ради

bicycle.spb.ru/Stat%27i/PokupaemVelosipedDljaRebjonka?v=4qv)

Не купуйте велосипед з передачами для дитини молодше 10 років. Діти хочуть отримувати задоволення, а не дбає про правильне перемиканні передач, і просто не хочуть в них розбиратися.

Технічно складний велосипед увазі наявність у велосипедиста деяких навичок. Навіщо платити за технології, які ваша дитина просто не зможе використовувати? Мине багато часу, і позаду буде багато кілометрів доріг, перш ніж дитина зрозуміє, що йому потрібні передачі, і що їх використання приносить йому задоволення.

Тримайтеся подалі від п’ятишвидкісна псевдогорних мутантів, вони не приносять задоволення і не збільшують швидкість руху.

Не купуйте велосипед з ручними гальмами до тих пір, поки руки дитини не зміцніють достатньо для того, щоб зупинити велосипед. Перевірити силу рук дитини дуже просто: попросіть його зламати порожню бляшанку з-під пива чи лимонаду. Якщо дитина не зможе зробити це однією рукою, то він не готовий до використання ручних гальм.

Особливо це правило важливо для низькоякісних двоколісних велосипедів із сталевими ободами. Сталеві обода не надто ефективні при гальмуванні, особливо якщо самі гальма до того ж і мокрі. Мокрі гальма плюс недостатня сила рук – ось вам і «гальмівні» проблеми.

Перший велосипед обов’язково повинен мати ніжні гальма. Він досить ефективний, простий у використанні і надійний. П’ятирічна дитина без особливих зусиль зможе загальмувати, користуючись ножним гальмом.

Купуйте велосипед правильного розміру. Дитячий велосипед – не спортивна машина, тому звичайні правила по регулюванню висоти сідла до нього не застосовні. Дитина повинна спокійно стояти обома ногами на землі, і при цьому між рамою і промежиною повинно бути як мінімум 10 сантиметрів.

Не сподівайтеся, що ваш 9-річна дитина поїде з тією ж швидкістю, що й ви. Немає сенсу платити за високі технології – це не вирішить проблеми.

Навчання велосипедної їзди разом з мамою і татом дуже схоже на навчання ходіння. Ви повинні бути терплячими, і краще вам їздити ззаду, поки діти не подорослішають до такої міри, що навчаться користуватися передачами і стануть достатньо сильними, щоб триматися нарівні з вами. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 − two =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.