Як створити, перейменувати папку на iPhone 5, 4, 3GS, 3G, iPad, iPod Touch

Вийшла прошивка iOS 4, а разом з нею величезна купа доопрацювань, що робить користування iPhone 5. 4S, 3GS, 3G, iPad і iPod Touch, ще більш приємним, швидким і зручним. До багатозадачності, FaceTime та іншим новинкам, додалася можливість створити папку на робочому столі iPhone і додати в неї іконки ігор і програм з магазину App Store.

Сам спосіб створення папок простий, але не відразу впадає в очі, з цього для багатьох користувачів iУстройств залишається невідомим.

Що б створити папку на робочому столі iPhone необхідно натиснути і утримати іконку на пару секунд, поки на значку не з’являться хрестики і вони не почнуть вібрувати.

Потім, перетягуємо одну іконку на іншу, і тим самим створюємо папку на робочому столі iPhone, в якій розмістяться ці іконки.

Щоб вимкнути режим переміщення іконок потрібно один раз натиснути на кнопку під екраном (кнопка Home).

Перетягувати іконки назад на робочий стіл і інші папки, видаляти і перейменовувати паки, можна так само в режимі "переміщення іконок".

Стандартно в одній папці поміщається 12 ігор і додатків, але для пристроїв, що пройшли процедуру звільнення, доступна надбудова дозволяє створювати папки в папках. а місткість папок ставати безмежна, за принципом робочих столів головного меню iOS, по 16 іконок на одному робочому столі.

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + eight =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.