Розглянемо 4 варіанти того, як можна створити нову папку. Всі вони прості і не виходять за рамки комп’ютерної грамотності.

I варіант. Щоб створити папку Windows, треба спочатку визначити, де саме вона буде перебувати: на робочому столі або всередині якої-небудь іншої папки. Відповідно заходимо саме туди, де буде «будинок побудований», тобто створена нова папка Windows.

Щоб на робочому столі створити папку. натискаємо правою кнопкою миші по вільному (пустому) місцю на робочому столі. Таким чином, відкривається контексной-залежне меню, в якому слід клікнути по опції «Створити». У вікні буде запропонований список того, що можна створити, з якого треба вибрати «Папку».

Ви побачите маленьке вікно з написом «Нова папка», в якому буде блимати курсор, запрошуючи Вас ввести назву для папки. Якщо назва не вводити, то папка за замовчуванням буде називатися «Нова папка». В принципі, в будь-який момент Ви її можете перейменувати, про що йтиметься нижче.

Відхиляючись від теми, зауважу, що вираз «за замовчуванням» означає, що творці програмного забезпечення думали-думали і прийняли рішення за користувача (тобто за нас з Вами), що в конкретному випадку можна поступити так, як пропонується. В даному випадку рекомендується погодитися «за замовчуванням» з назвою «Нова папка».

Але така назва погане, так як після деякого часу складно згадати, що зберігається в папці з таким непоказним ім’ям. Тому замість вибору «за замовчуванням» краще ввести «власне» ім’я папки.

Ввівши ім’я, треба натиснути на клавішу Enter або клацнути мишкою за межами рамки для введення імені. Якщо була допущена помилка при введенні імені, її легко виправити. Для цього треба клацнути по хибному імені папки мишкою, тобто виділити це ім’я, а потім натиснути на клавішу F2 і можна редагувати ім’я папки.

Якщо треба створити папку усередині існуючої папки («Дерево папок»), клікаємо по вільному місцю в старій папці правою кнопкою миші, потім по опції «Створити» і далі робимо все точно так, як описано вище.

II варіант. Є ще один варіант для створення папки Windows. У рядку меню вікна папки в правому верхньому куті є опція «Файл». Кількома по ній, потім по «Створити» і, нарешті, «Папку».

III варіант. Відкриваємо Провідник (Пуск – Програми – Стандартні – Провідник), заходимо туди, де потрібно створити папку. Потім у правому верхньому куті заходимо в меню Файл – Створити – Папку. Або можна клацнути у вільному місці правою кнопкою миші і в контексной меню вибрати Створити – Папку.

Провідник створить нову папку в тому місці, де Ви дали команду на її створення, і назве її Нова папка. Ви можете ввести інше ім’я, про що було розказано вище в першому варіанті.

Варіант з Провідником зручний, якщо Ви зважилися навести порядок у своїх файлах і папках, так як тут є каталог всього, що у Вас є на комп’ютері. Можна зробити сортування по новим чи старим папках, видалити непотрібне.

IV варіант. За допомогою цього варіанту передбачається створення нової папки в той момент, коли Ви зберігаєте якийсь файл. Це зручно, щоб відразу свої файли зберігати «по поличках», щоб згодом їх можна легко було знайти.

Припустимо, Ви створюєте файл чи редагуючи вже наявний. Файл, який в результаті вийде, можна відразу зберегти в новій папці (як кажуть, «не відходячи від каси»). Для цього в меню «Файл» (у правому верхньому куті) вибираємо опцію «Зберегти як».

У вікні клікаємо по кнопці «Створити папку», в результаті чого з’являється папка з ім’ям «Нова папка». Відразу можна ввести інше ім’я для папки, після чого вводиться ім’я файлу. Ця процедура покроково (перший крок, другий, третій, четвертий) показана нижче на прикладі збереження файлу в Блокноті:

Перший крок – Кількома по кнопці "Створити папку"

Другий крок – Вводимо ім’я папки, натискаємо на Enter. Нова папка створена.

Третє крок – Натискаємо на кнопку "Відкрити", Яка знаходиться правіше поля "ім’я файлу". Таким чином потрапляємо в нову папку.

Четвертий крок – У новій папці вводимо в поле "ім’я файлу" нове чи старе ім’я файлу і натискаємо на "Зберегти". Всі – файл збережений у новій папці.

1) Створіть папку з ім’ям «Навчальна» на Робочому столі, а потім з тим же ім’ям в папці «Мій комп’ютер». Операційна система Windows дозволяє створювати папки з одним і тим же ім’ям в різних місцях?

2) У Блокноті або редакторі Word збережіть файл в абсолютно новій папці, використовуючи опцію «Зберегти як» в меню «Файл».

P.S. Рекомендую також прочитати:

Також читайте here.

З чим читають

 • Як зробити рінгтон для iPhone в iTunes

  І так робимо свої рингтон за 3 хвилини: Зробити рингтони для iPhone можна за допомогою безкоштовної програми iRinger докладніше про це тут, а можна і за допомогою iTune s. Але, при виготовленні р…

 • Як додати закладку в Гугл хромі, Опері. Зробити закладки сайту в Mozilla Firefox, Google Chrome

  Вчимося робити закладки сайтів Сьогодні поговоримо про те, як зробити закладку в Опері, Мазілу і Гугл хромі, це робиться також, як і додати сайт в обране . Багато визначень одного і того ж дії. В…

 • Як створити групу в Facebook

  Всім привіт! Соціальна мережа Facebook це чудовий інструмент для спілкування та створення співтовариств. Чим більше я знайомлюся з Фейсбук, тим більше знаходжу варіантів його застосування. Наприк…

Розшарься!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × one =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.