Як швидко заробити гроші в Інтернеті

Сьогодні ми відповімо на запитання: «Як швидко заробити гроші в Інтернеті ?». Вірніше навіть не заробити гроші, а заробляти гроші в Інтернеті. Поки ви не почали читати статтю, дайте відповідь на моє перше питання: «Чи можна заробити гроші в Інтернеті швидко ?».

Розповім вам про перевіреному способі, який не зажадає від вас майже ніяких витрат і виведе за 1-2 місяці на рівень доходу в 500 доларів США щомісяця. Ми говоримо про створення і заробіток на блозі «ЖЖ».

Що таке блог?

Блог – це авторський сайт в Інтернеті. Блоги бувають на платних платформах і безкоштовних. Зараз ми говоримо про блозі створеному на безкоштовній платформі – livejournal.com (скорочено ЖЖ – Живий журнал). Вам потрібно зайти на цей сайт і в лівому верхньому кутку натиснути на посилання «Створити акаунт». Після двохвилинній реєстрацією ви стали володарем свого блогу (авторського сайту).

На яку тему зробити блог?

Виберіть тему, яка вам ближче всього до душі, так як потрібно буде писати невеликі статті по темі, кожен день. До речі, статті можуть бути невеликими, всього 1/6 частина стандартної друкованої сторінки, або іншими словами, 6-7 пропозицій. Наприклад ви можете створити сайт на тему бізнесу, авто. комп’ютерів, ігор, сімейних відносин і т.д. Якщо зовсім нічого не приходить в голову, то можете створити блог коментує і анонсує інші блоги і статті. Як варіант можете створити особистий щоденник. Але якщо і це не підходить, то поспішаю вас заспокоїти, що навіть якщо ніхто не буде читати ваш сайт він все одно буде приносити дохід .

За які такі заслуги в Інтернеті платять гроші власникам блогів на «ЖЖ»?

Починаючи з 1996 р, коли Сергій Брін (Засновник компанії Google) вніс зміни в систему ранжирування пошукової видачі, на верху пошуку знаходяться ті сайти, які рекомендують інші користувачі Інтернет. Як дізнатися, що рекомендують інші користувачі? Звичайно ж запитати у них. Один з кращих способів дізнатися про популярність того, чи іншого сайту – це подивитися на думку простих користувачів безкоштовних блогів. ЖЖ – є одним з найпопулярніших блогосервіс у світі. Тому багато блогери стали заробляти гроші за те, що розміщують рекомендаційні посилання.

Пишемо статті

Після того, як створили блог і вибрали тему, ми починаємо писати статті. Пишіть щодня. Чим більше тим краще. Вірніше чим частіше, тим краще. Статті повинні бути маленькі і їх повинно бути багато. До речі користувачі Інтернету дуже люблять дивитися красиві і креативні фотографії. Ви можете публікувати фотографії і залишати до них свої. Головне щоб тексти були не менш 500 знаків без пробілів (6-7 речень).

Як вимірюється популярність блогу?

Вам будуть платити гроші за розміщення посилань тільки за умови, що ваш блог буде популярним, або краще сказати АВТОРИТЕТНИМ.  Популярність блогу по Яндексу вимірюється спеціальним значенням – ТІЦ (Тематичний індекс цитування). Зміни рейтингів ТИЦ проходять кожен місяць і якщо постаратися то ваш сайт за перший же місяць може отримати свій приріст ТІЦ.

Як підвищити ТІЦ на блозі ЖЖ?

Відповідь на це питання дуже простий. Для того, щоб виріс ТИЦ у блогу на ЖЖ, необхідно всього дві речі:

  1. Коментувати інші блоги в ЖЖ (бажано популярні)
  2. Щоб вас додавали у друзі інші користувачі ЖЖ

Як знайти популярні російськомовні блоги в ЖЖ?

blogs.yandex.ru/top/lj/ Починаємо з самого верху і спускаємося вниз по популярності. Залишайте на кожному блозі 3-4 коментаря (у різних статтях по одному).

Як зробити, щоб ваш блог додавали у друзі?

Найвірніший спосіб розкрутки блогу в ЖЖ, це коли вас додають у друзі. Цього можна досягти двома шляхами: а) Зробити дуже цікавий сайт і писати дуже цікаві і корисні в інших блогах; б) додавати в друзі інших блогерів і чекати взаємності. Мені не подобається чекати, тому я користуюся спеціальним сервісом: Смонстер. про який писав в цій статті: «Як розкрутити Твіттер і ЖЖ». Цей сервіс сам додає в друзі сайти інших блогерів, а через три дні видаляє зі списку тих, хто не став з вами дружити. Ціна їх послуг більше ніж лояльна. Приміром 1000 рублів повинно вистачити на те, щоб ваш блог вийшов через місяць на рівень доходу в 500-1000 доларів .

Як заробляти на блогге в ЖЖ 500 доларів США?

Ось ми і дочекалися, що у нашого сайту вирасло показники ТІЦ (як дізнатися читайте в статті «Швидкий аналіз сайту») і можемо перейти до останньої фази нашої статті. Заходимо на сервіс « Блогун », Де тисячі інших блогерів заробляють на розміщенні рекламних посилань. Як ви думаєте чи багато там замовлень? При ТИЦ-від 30 до 80 у вас буде замовлень більш ніж на 1000 рублів в день (менше року тому, я так заробляв гроші). Вартість однієї рекламної посилання від 15 до 60 рублів – заздрості від цифри після слова ТІЦ. В одну статтю можна поставити в середньому 3 посилання. Скільки потрібно статей, щоб виконати всі замовлення, рахуйте самі.

Де брати статті для блогу ЖЖ і як наслідок для заробітку грошей?

У цьому випадку ми так само можемо використовувати два способи (хоча їх набагато більше): а) писати статті самостійно; б) знайти книгу з унікальними (які ще не публікувалися в Інтернеті) текстами і кожен раз копіювати пару абзаців і вставляти, як нову статтю.

Чи працює цей спосіб?

kurs.idearu.com/. До слова сказати є і безкоштовний покроковий курс по блогінгу. Про нього читайте в статті: «Безкоштовний покроковий курс по блогінгу»

А якщо ви хочете стати по-справжньому багатою людиною, то вчіться бізнесу в Міжнародній Школі Інвестицій і Фінансів ISIF. Про цю школу я писав в цій статті: « Бізнес Школа, яку рекомендую ».

Будьте щасливі і живіть довго!

idearu.com/ – Володимир Бєляєв

Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × three =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.