Як розрахувати стать дитини по зачаття

У сучасному житті планується практично все. Це зручно, і ми до цього звикли: плануємо покупки, відпустку, меню вечері, прийом гостей, фінансові доходи і витрати, і, звичайно, народження дитини. Як правило, в сім’ї, яка чекає свого первістка, питання про стать дитини не стоїть так гостро, як при народженні другої дитини. Дійсно, більшість батьків хочуть мати дітей різної статі. Більше 50% батьків хочуть мати двох або більше дітей протилежної статі. Одну дівчинку – близько 17% батьків і стільки ж приблизно – одного хлопчика. Однак, запланувати стать дитини дуже важко, хоча й існує безліч методик планування статі дитини. Розглянемо одну з таких методик, яка пропонує визначати стать дитини за датою зачаття.

Як же визначити стать дитини по зачаття?

Як відомо, дитина отримує хромосомні ознаки у рівній кількості від обох батьків, а формування статі дитини залежить від сперматозоїда, запліднити яйцеклітину, а точніше – від його хромосомного набору: якщо він містить Х-хромосому, то народиться дівчинка, а якщо містить Y-хромосому , то народиться хлопчик.

В основу методики визначення статі дитини за датою зачаття лежить знання про дату овуляції. Тобто, саме зачаття, вірніше, його термін по відношенню до овуляції визначає стать дитини. Базується ця методика на тому припущенні, що сперматозоїди, які несуть хромосомний набір «хлопчика», більш сильні, рухливі і своєю «цілі» досягають швидше, проте їх виживаність відносно слабка, порівняно із сперматозоїдами, які несуть хромосомний набір «дівчатка».

Тобто, якщо статевий контакт стався в день овуляції, то з більшою ймовірністю слід очікувати народження хлопчика. Якщо ж зачаття відбулося за кілька днів до виходу яйцеклітини, то в цьому випадку стать дитини визначається сперматозоїдами – носіями Х-хромосоми, оскільки вони володіють великою можливістю виживання. І в цьому випадку з великою ймовірністю слід очікувати народження дівчинки.

Тому, що б розрахувати стать дитини по зачаття необхідно вміти визначити максимально точно дату овуляції. Для цього існують різні методи: вимірювання базальної температури, розрахунок на підставі даних менструального циклу. Однак, більш точно визначити дату овуляції можна в лабораторно-діагностичному центрі.

Як визначити стать дитини по місяцю зачаття?

Якщо вам важко з визначенням точної дати овуляції, то можна визначити стать дитини по місяцю зачаття. Такий підхід лежить в основі старокитайської таблиці, яка об’єднує місяць зачаття і вік жінки на передбачуваний термін народження дитини. У цій таблиці стать дитини визначається на перетині даних місяця зачаття і віку мами.

Слід сказати, що методика визначення статі дитини по зачаття, як втім, і інші методики, має велику похибку і не дозволяє з повною впевненістю визначити стать майбутньої дитини. Точно визначити стать дитини ви можете тільки на УЗД, але тоді вже потрібно прийняти його як даність, яку змінити не можна. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − eight =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.