Як проявити творчість в нарощуванні нігтів

Зміст:

Розглядаємо можливості

Гарні й доглянуті нігті можуть викликати не тільки заздрість, але й бажання створити щось краще. Так-так, саме створити, оскільки йдеться про справжнє мистецтво. Чи можна цьому навчитися? Як показує практика, можна. Знання щодо того, як наростити нігті в домашніх умовах, можна отримати на різних курсах або за допомогою навчальних матеріалів.

Але до того, як наростити нігті, слід з’ясувати, чи немає протипоказань до даної процедури.

Її не рекомендується проводити жінкам з цукровим діабетом, регулярними розладами кишечника, а також у період прийому курсу антибіотиків. Останнє протипоказання є тимчасовим.

Наростити нігті в домашніх умовах можна із застосуванням одного з обраних засобів. Найбільш швидким та економним варіантом вважається застосування художніх тіпс. Продаються вони в комплекті зі спеціальним клеєм, тому достатньо лише все виконати за інструкцією.

Існують різні методи щодо того, як можна наростити нігті в домашніх умовах. Багато чого залежить від обраного матеріалу і досвіду майстра. Наприклад, однією з новинок є нарощування шовком. У даному випадку під тіпси накладається шовкова тканина. При цьому заготовка переноситься на живу пластину.

Знаючи, як правильно наростити нігті вдома, можна зробити прекрасний манікюр, надавши йому традиційну або химерну форму. Популярними залишаються класичні варіанти. Це овал, мигдаль, а також квадрат і м’який квадрат. Любительки дивувати вибирають більш складні варіанти, адже за допомогою пінцета можна надати штучної пластині будь-яку форму.

Умови, без яких провести процедуру неможливо

Перед тим, як самої вдома наростити нігті, слід придбати необхідні інструменти. Наявність ультрафіолетової лампи обов’язково при будь-якому способі нарощування. Наприклад, якщо обраний акриловий матеріал, то лампа буде необхідна для сушіння останнього покриття.

Для того, щоб навчитися, як швидко наростити нігті вдома, потрібні також інші інструменти. Це лопаточка для відсунення кутикули, жорсткі пилочки зернистістю 80-100 грит, тіпси або форми, пінцет, а також кисті.

Причому, для акрилу потрібна буде натуральна каплеподібна пензлик, а для гелю – штучна плоска. Крім того, знадобляться дезінфікуючі препарати.

На форумах можна знайти різні рекомендації про те, як наростити нігті за тиждень в домашніх умовах. Там називаються також засоби для підсушування пластини і надійного зчеплення штучного матеріалу і натурального, вказується необхідність наявності стартового матеріалу, а також будівельного гелю, акрилової пудри і фінішного покриття.

Подальше залежить від наполегливості і терпіння людини, яка вирішила стати справжнім майстром.

Зауважимо, що мало ознайомитися з технологією щодо того, як самої наростити нігті. Необхідно враховувати і правила підготовки рук. Слід очистити зону кутикули, за допомогою пилочки обробити поверхню пластин, зробивши її трохи шорсткою, спеціальною щіточкою видалити пил, а потім нанести обезжирюючих склад. Крем для рук наносити перед процедурою не можна.

Після завершення підготовчих робіт, можна приступати до самої процедури. Якщо поки що не обрали, які краще наростити нігті, то це можна зробити зараз. Але слід об’єктивно оцінити свої можливості і вправність, оскільки, наприклад, створюючи свій шедевр на формах, доведеться все встигати робити досить швидко.

На якому матеріалі зупиняємо свій вибір

Щодо того, які можна наростити нігті, деякі зупиняють свій вибір на акрилі. Цей матеріал складається з пудри і спеціальної рідини. Він забезпечує живим пластин захист від впливу навколишнього середовища, а штучним – довгий термін служби. Але для акрилу характерні деяка токсичність і неприємний запах.

Багатьох цікавить, як вдома наростити нігті гелем, оскільки цей метод вважається найбільш безпечним для здоров’я. Для його виробництва використовуються, як правило, такі натуральні компоненти, як смола хвойних порід дерев. Даний матеріал володіє антибактеріальними властивостями і перешкоджає появі подразнення кутикули і шкіри.

Одним з популярних варіантів вважається нарощування на формах.

Щоб на формах наростити гелеві нігті в домашніх умовах, важливо не забути залишити у нігтів вільний край в 2-3 мм. Форми надягаємо так, щоб виріз підсунути під кінчик нігтя. Після цього на ½ пластини наносимо перший шар гелю, пензликом розподіляємо його до потрібної довжини, а потім цю пластину на 1 хвилину слід для затвердіння помістити під ультрафіолет. Так само закріплюється 2-й шар гелю. Після тужавіння другого шару знімаємо форми.

Продовжуємо освоювати технологію, як наростити собі нігті гелем. Після того, як зняті форми, вільним кінчиків пластин за допомогою пилочки надається форма. Потім на центр пластини наносимо новий шар гелю і розподіляємо його. Після цього знову все закріплюємо під ультрафіолетом, пилочкою надаємо нігтям остаточну форму і наносимо останній шар гелю. Після нової порції ультрафіолету робота завершена.

Якщо цікавить, як наростити нігті вдома без гелю і акрилу, можна освоїти і цю процедуру. Потрібно клей-пудра, а також тіпси. Спочатку тіпси покриваємо спеціальним клеєм. Потім кілька разів занурюємо пальці в порошок пудри, поки площа пластин не стане міцною. Після цього наносимо спеціальний активатор. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − five =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.