Зовсім недавно Microsoft представила новий поштовий сервіс "Outlook.com", В якому є багато нових і цікавих функцій, а також фірмовий інтерфейс додатків Windows 8.

Якщо до сьогоднішнього дня, у Вас не було зареєстрованого аккаунта на Hotmail, Ви можете просто створити новий аккаунт на сервісі Outlook.com. Але що робити якщо у Вас вже є поштову адресу в Hotmail, нагадаю що до цього поштового сервісу відносяться всі e-mail адреси мають наступні префікси @ hotmail.com, @ msn.com, @ live.com. У цьому випадку, Ви можете оновити Ваш існуючий акаунт на Hotmail до нового аккаунта Outlook.com, без необхідності створення нового аккаунта на Outlook.com.

Інструкція по оновленню аккаунта Hotmail.com до Outlook.com

Існує два варіанти відновлення існуючого Hotmail аккаунта до аккаунта Outlook.com:

   Оновлення тільки веб-інтерфейсу поштового сервісу Оновлення префікса акканута Hotmail на @ outlook.com

  Якщо Ви хочете тільки візуальних змін – при цьому зміни торкнуться тільки інтерфейс Вашої поштової аккаунта при перевірці пошту в браузері. для цього достатньо зайти на сайт outlook.com і ввести логін і пароль від Вашого Hotmail аккаунта. Після цього інтерфейс Вашого Hotmail аккаунта буде оновлений до інтерфейсу outlook.com.

  Але якщо Ви хочете оновити не тільки інтерфейс, але і префікс Вашого існуючого Hotmail аккаунта на outlook.com, Вам потрібно використовувати один з двох методів:

    Метод 1: Додавання псевдоніма для вже існуючого аккаунта Метод 2: Конвертація поточного аккаунта

   Метод 1: Додавання псевдоніма для вже існуючого аккаунта

   Microsoft дозволяє створити до 15 псевдонімів для Вашої поштової аккаунта на Hotmail. У рік можна створити не більше 5 псевдонімів. Псевдонім хороший спосіб використовувати різні назви електронної пошти для різних цілей, але Вхідні листи завжди будуть надходити на одні поштову скриньку. При цьому Ви можете відправляти і отримувати електронну пошту з усіх псевдонімів без жодних проблем.

   Для додавання псевдоніма для Вашої поточного аккаунта, потрібно виконати кілька простих кроків:

   1. Використовуючи дані свого облікового запису, виконайте вхід в поштовий сервіс на сайті outlook.com . Після того як вхід був виконаний, натисніть на кнопку "шестерінки" (у правому верхньому куті) – і виберіть Інші параметри пошти .

   2. Тепер клікаємо по посиланню "Створення псевдоніма для Outlook" знаходиться в розділі Керування обліковим записом

   3. Відкриється сторінка, на якій Вам потрібно буде ввести псевдонім для поштового сервісу outlook.com для Вашого Hotmail аккаунта. Просто введіть потрібне Вам ім’я для Вашого email адреси в поле Адреса електронної пошти. після чого натисніть на кнопку "Створити псевдонім" .

   4. Система попросить Вас підтвердити чи дійсно Ви хочете поміщати вхідні повідомлення в нову папку або ж поміщати їх у вже існуючу папку Вхідні. Виберіть потрібну опцію і натисніть кнопку "Готово".

   5. От і все. Ваш Hotmail акаунт був оновлений до аккаунта Outlook.com.

   Візьміть до уваги, що Ви не зможете увійти в Ваш email аккаунт використовуючи псевдонім. Вам по колишньому потрібно буде використовувати дані основного аккаунта для входу в поштовий сервіс.

   Метод 2: Оновлення префікса акканута Hotmail на @ outlook.com

   Інший спосіб оновити Hotmail аккаунт до аккаунта Outlook.com – полягає в звичайному перейменування одного в інший. Після того як Ваш поточний Hotmail акаунт буде перейменований, а Ваш старий email адреса отримає псевдонім, тому всі листи відправлені Вам на Ваш колишня адреса, все одно будуть до Вас приходити як і раніше. Варто також мати на увазі, що Ви можете перейменовувати свій аккаунт всього два рази, кожні 12 місяців.

   Для того щоб перейменувати Ваш поточний Hotmail аккаунт на Outlook.com, Вам потрібно виконати кілька простих кроків:

   1. Використовуючи дані свого облікового запису, виконайте вхід в поштовий сервіс на сайті outlook.com . Після того як вхід був виконаний, натисніть на кнопку "шестерінки" (у правому верхньому куті) – і виберіть Інші параметри пошти .

   2. Тепер клікаємо по посиланню "Перейменувати адресу електронної пошти" знаходиться в розділі Керування обліковим записом

   4. От і все. Ваш Hotmail акаунт був перейменований на Outlook.com.

   Також пам’ятайте, що змінивши колишнє ім’я аккаунта на нове, Ви повинні будете використовувати нову назву аккаунта для входу в поштовий сервіс з усіх Ваших пристроїв таких як комп’ютер, смартфон, планшет, приставка Xbox і інших.

   Якщо ви використовували цю адресу електронної пошти для налаштування Windows Phone, міняти його небажано. На телефоні перестануть працювати функції, що використовують цю адресу, включаючи Marketplace, Xbox LIVE, SkyDrive, електронну пошту і т. Д. Щоб знову використовувати їх, потрібно скинути параметри телефону. При цьому буде особистий вміст.

   Якщо Ви перейменували Ваш поточний MSN акаунт, Ви не зможете повернутися назад до старого. Якщо Ваш поточний акаунт був прив’язаний до одній країні, а перейменували його з параметрами іншої країни, Ви не зможете перейменувати його знову, а також Ви не зможете змінити регіональні налаштування аккаунта.

   Як переключиться знову на колишній аккаунт Hotmail?

   Якщо Вам не сподобалися зміни, після поновлення колишнього аккаунта на новий Outlook.com, Ви можете повернутися до старого аккаунту Hotmail, вибравши відповідне посилання "Переключитися на Hotmail" в меню "Параметри " (значок шестерні в правому верхньому куті).

   От і все. А який акканут використовуєте Ви Hotmail або новий Outlook.com? Розкажіть про Ваш особистий досвід?

   Також читайте here.

   З чим читають

   • Як створити акаунт Google – Cправка – Акаунти Google

    Аккаунт Google – це ваш універсальний пропуск до всіх сервісів Google, включаючи Gmail, Google+, YouTube і багато інших. Щоб скористатися будь-яким з них, вам необхідні лише ім’я користувача та п…

   • Скажіть будь ласка, як створити свій аккаунт в Гугл

    Як створити акаунт Google Аккаунт Google – це ваш універсальний пропуск до всіх сервісів Google, включаючи Gmail, Google+, YouTube і багато інших. Все, що вам потрібно, щоб скористатися будь-яким…

   • Як видалити акаунт в Google

    Що робити, якщо потрібно видалити акаунт Google з вашого Android-пристрої . Зазвичай система блокує видалення аккаунта. У документації ніде не описана ця процедура. Але умільці знайшли ефективний…

   Розшарься!
   •  
   •  
   •  
   •  
   •  
   Share →

   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   19 − 16 =

   Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.