Налаштування Мітки: Оптимізація. Програми. Реєстр. Видалення

Чим довше використовується комп’ютер, тим більше плутанини в реєстрі, тому що під час видалення більшість додатків на сьогоднішній день не видаляють всі свої сліди. Це може призвести до зниження продуктивності Windows. Тому важливо знати, як очистити реєстр Windows, щоб прискорити продуктивність ПК. Ефективна очистка реєстру не легке завдання, але тим не менш можлива.

Чистка реєстру комп’ютера.

Зміст

Реєстр є компонентом Windows, який містить всю інформацію про комп’ютер і про все програмне забезпечення, яке встановлено на вашому комп’ютері. Основна мета реєстру в тому, щоб зберегти конфігурацію всіх програм, встановлених на окремому комп’ютері, встановленому обладнанні або підключений до комп’ютера. і реалізація будь-яких інших спеціальних налаштувань користувача.

Вам також може цікаво:

Реєстр комп’ютера є ефективним способом контролю різних програмних і апаратних компонентів. Наприклад, всі програми, які організовані на основі профілів користувачів. Він також є тонким місцем, щоб возитися без належного знання. Користувач повинен бути добре ознайомлений з реєстром для того, щоб налаштовувати або змінювати реєстр комп’ютера.

Програми-шпигуни і віруси можуть пошкодити реєстр комп’ютера. Крім того, не всі програми будуть видаляти себе акуратно і повністю з реєстру під час видалення.

Є два основні варіанти очищення реєстру комп’ютера – очистка вручну за допомогою редактора реєстру Windows або за допомогою очищення реєстру програмним забезпеченням.

Чистити реєстр вручну необхідно тільки тоді, коли знаєш, що робиш і, до чого приведуть твої дії. Комп’ютерні програми можуть перестати працювати правильно, якщо видаляються основні записи реєстру.

Як очистити реєстр в Windows

1. Ручне очищення.

Для ручного очищення реєстру за допомогою вбудованого редактора реєстру Windows, перед початком необхідно (!) Створити резервну копію реєстру на той випадок, якщо ви видалите потрібні файли:

• Натисніть кнопку Пуск в лівому нижньому кутку панелі завдань

• Наберіть команду Regedit в новому вікні Виконати та натисніть кнопку ОК

• У верхній частині вікна, виберіть Файл в меню панелі інструментів

• Прокрутіть вниз і виберіть Експорт

• Введіть ім’я файлу резервної копії та натисніть кнопку Зберегти

Після створення резервної копії реєстру, перейдіть на ліву сторону вікна редактора реєстру і подивіться, як комп’ютер налаштований.

Клацніть знак плюс, щоб розгорнути розділ у вікні редактора реєстру. Для тих, хто вручну буде видаляти файли реєстру потрібно використовувати “HKEY_LOCAL_MACHINE&# 187 ;. Ця область використовується, щоб зробити зміни в реєстрі апаратного та програмного забезпечення.

Розглядати ручну очистку в даній статті ми не будемо, але приділимо увагу очищенню реєстру за допомогою безкоштовної утиліти CCleaner.

Отже, увійшовши в CCleaner, натисніть на значок реєстру зліва. При необхідності виберіть пункти під розділом Цілісність реєстру, які ви хочете перевірити (за умовчанням вони вибрані всі). Це для просунутих користувачів – я рекомендую вам залишити всі пункти вибраними.

Натисніть кнопку Пошук проблем. Після закінчення сканування, ви можете переглянути весь список проблем (це дійсно для просунутих користувачів!). У випадку, якщо помилок не буде знайдено, ви побачите наступне вікно:

Щоб зберегти список в текстовий файл, натисніть правою кнопкою миші в будь-якому місці всередині списку, а потім – кнопку Зберегти в текстовий файл

Якщо ви хочете, щоб CCleaner пропустив будь-яке з знайдених зауважень, натисніть правою кнопкою миші по ньому, а потім натисніть кнопку Додати до списку винятків. Ви можете ознайомитися з поточним набором виключених файлів, папок і записів в реєстрі в розділі Винятки в панелі Опції.

Натисніть виправити, щоб запустити виправлення проблем реєстру. Вам буде запропоновано створити резервну копію вашого реєстру. Я настійно рекомендую вам кнопку Так.

Виберіть місце, де ви потім зможете знайти резервну копію реєстру. Натисніть Зберегти. CCleaner відобразить перший проблему реєстру і запропонує варіанти рішень. У наступному діалоговому вікні вам буде представлений варіант вибору дій при виправленні першої проблеми:

Виконайте одну з таких дій:

Щоб вирішити всі питання відразу, натисніть кнопку Виправити зазначені. Я рекомендую цей вибір для більшості користувачів. Натисніть кнопку ОК. Після виправлення всіх зауважень, натисніть кнопку Закрити.

Розглянути проблему і пропоновані рішення. Щоб виправити одне конкретне зауваження, натисніть кнопку Виправити проблему, потім переходите до наступного зауваженням. Щоб пропустити і перейти до наступного – натисніть кнопку gt ;.

Вам доведеться повторити цей процес для всіх зауважень виявлених CCleaner-ом. Щоб зупинити внесення змін до реєстру вашого комп’ютера, натисніть кнопку Закрити.

Це відео змусить вас посміхнутися:

Примітка: Для сканування одного типу записів реєстру в списку цілісності реєстру, натисніть правою кнопкою миші, а потім натисніть кнопку Поиск. Для більш докладного опису можливостей програми CCleaner натисніть тут.

Також читайте here.

З чим читають

 • Як зробити рінгтон для iPhone в iTunes

  І так робимо свої рингтон за 3 хвилини: Зробити рингтони для iPhone можна за допомогою безкоштовної програми iRinger докладніше про це тут, а можна і за допомогою iTune s. Але, при виготовленні р…

 • Як вручну очистити реєстр

  Сподобалася стаття? Розмісти її на своєму сайті скопіювавши код нижче: applepages.kz/ru/view_element.php?id=23558 Як вручну очистити реестрlt; / a УВАГА: При недбалому ставленні до реєстру можуть…

 • Як очистити ноутбук від пилу самостійно

  Схема роботи 3 Ви вирішуєте, замовляти ремонт або відмовитися від нього. 4 По завершенні ремонту Ви отримуєте оповіщення від нашого менеджера. 5 Якщо ремонт здійснюється в нашому сервісі, Ви мож…

Розшарься!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 + three =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.