Як обчислити номер мобільного телефону

Все частіше я стикаюся з питанням «Як обчислити номер мобільного телефону?». Чесно кажучи дане питання мене кілька ставить у глухий кут. Тому що на нього існує маса найрізноманітніших відповідей, все залежить від того як правильно поставити питання. Погодьтеся варіантів може бути безліч.

Знайдена сім-карта.

Досить поширений варіант останнім часом. Хоча знайдена цим карта вже не являє собою такий скарб як п’ять-шість років тому, а скоріше може загрожувати певними проблемами, що знайшов на вулиці сім карту школяр (і не тільки) швидше за все першим ділом перевірить баланс і прочитає записані в її пам’яті смски. При позитивному балансі номера обчислити його не складає труднощів, достатньо просто зателефонувати з нього на включений телефон. Але, мушу попередити, сім карти просто так на дорогах не валяються. Найчастіше вони «випадають» з телефонів які не так давно вкрали. Самі розумієте, може бути чревате подібне обчислення.

Заборона на визначення номера.

Теж досить поширений випадок, коли надходять незрозумілі або відверто тривожні дзвінки з номера, який не визначається. Обчислити такий номер вийде тільки за допомогою мобільного оператора, тому що технічна організація подібного процесу відбувається на обладнанні оператора.

Обчислити номер певної людини.

Тут все ще складніше. Наприклад ви хочете знайти номер Даші Астаф’євої або Юлії Кавтарадзе. Тут вже треба шукати не «вирахувати номер», а як -то так «Юлія Кавтарадзе номер телефону». Шансів що саме той номер, який ви шукаєте знайдеться в тих дохлих базах що є, може бути дуже мало.

Вирахувати людину за номером телефону.

Тут знову ж таки все непросто. Можна виділити визначення місцезнаходження за номером мобільного телефону (географічні координати) або визначення власника за номером телефону (прізвище ім’я та по батькові, адресу та інші паспортні дані) Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × two =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.