Вчимося робити закладки сайтів

Сьогодні поговоримо про те, як зробити закладку в Опері, Мазілу і Гугл хромі, це робиться також, як і додати сайт в обране. Багато визначень одного і того ж дії. В принципі, додати сайт в закладки легко, але якщо ви це читаєте, то ця інформація для вас буде актуальною. Поетапно розберемося як додати закладки в популярні браузери Google ChromeMozilla Firefox. Opera 11 і Internet Explorer. Будуть представлені фото – інструкції та опис дій. Почнемо з відомого і набирає популярність браузера Гугл хром. Мені він більше подобається. Дивіться так само по темі як зробити яндекс або гугл стартовою сторінкою в улюбленому браузері, або інші сайти зробити стартовими, при відкритті популярних оглядачів інтернет – Мозила, Опера, Хром.

[yandex1]

Як додати закладки в браузері Google Chrome

Припустимо ви зараз перебуваєте на цікавому сайті . який хочете додати в закладки. У правому верхньому куті, в полі адресного рядка, перебувати значок “зірочка”, як показано на фото нижче.

Додаємо закладку в Гугл хром

Натискаєте на неї (або поєднання  “Cntrl + D&# 8221;) і у вікні, яке з’явилося можете редагувати назву для закладки сайту і вибирати в яку папку її зберегти. Якщо папки ще немає, то в цьому віконці натискаєте на кнопку змінити і додаєте нову папку. Потім ви всі додані закладки можете так само легко редагувати, перейменовувати, переміщати і видаляти. Наприклад, якщо хочете видалити закладку, то потрібно вибрати папку, в якій вона знаходитися, навести на закладку мишкою і правою кнопкою мишки натиснути на потрібну посилання. Відкриється меню для редагування.

Ви можете виносити і приховувати панель закладок під адресним рядком в браузері Гугл хром. Для цього в правому верхньому куті натисніть на значок гайкового ключа і виберіть вкладку &# 8220;Параметри &# 8220 ;. Далі в розділі “Основні&# 8221; та пункті “Панель інструментів&# 8221; будуть слова Завжди показувати панель закладок. і збоку можливість поставити галочку або прибрати. Тепер ви без зусиль зможете зробити закладку в хром. А ми перейдемо до наступного браузеру, дізнаємося як додати сайт в закладки в Опері 11. У принципі це майже ідентично, але є дрібні особливості.

Правильно зробити закладку в опері 11 (Opera)

[yandex1]

В Опері функцію додавання сайту в закладки трохи прискорили. Все, що необхідно, це натиснути правою кнопкою мишки на сторінці, закладку якої потрібно зробити і вибрати пункт &# 8220;Створити закладку сторінки &# 8221; або сполученням гарячих клавіш “Cntrl + D”. Для редагування і управління закладками з лівого боку, за замовчуванням, знаходиться бічна панель, показана на фото нижче.

Як додати закладки в браузері Opera

На ній знаходимо значок зірочки і натискаємо на нього. У меню вибираємо якісь закладки куди перемістити, або додати нових папок і акуратно все впорядкувати, для швидкого пошуку. Тепер би зможете без праці зробити закладку в опері. А ми продовжимо розглядати далі браузер Мазило Фаерфокс.

Як зробити закладки в Mozilla Firefox (Мозіль)

У Мазілу додати закладку сайт так само просто, як і в Опері, Гугл хромі. Так би мовити, розробники поєднали функцію додавання закладок з двох популярних браузерів і впровадили собі. На потрібній сторінці сайту натискаємо правою кнопкою миші і вибираємо пункт &# 8220;Додати сторінку в закладки &# 8220 ;, або сполученням натиснення клавіш “Cntrl + D”, або як і в Google Chrome, правий верхній кут, в районі адресного рядка, натиснувши на зірочку. Після цього редагуємо назва сторінки сайту, вибираємо папку, якщо ще немає, то створюємо тут же нову. Зайти в меню закладок можна натиснувши в правому верхньому куті на спеціальну кнопку, показану на малюнку нижче.

Створюємо закладку в Mozilla Firefox

Там же можна вивести показ панелі закладок під адресним рядком, натиснувши на перший пункт меню “Показати панель закладок”. Це зручно і улюблені сайти “під рукою”. І приступимо до розгляду останнього браузера, дізнаємося як Додати в обране в Internet Explorer.

[yandex1]

Додати в обране сайт в браузері Internet Explorer (IE)

Так що зробити закладку в популярних браузерах інтернету досить просто і однотипно. А коли ви почнете цим користуватися, то заощадите багато часу для пошуку потрібного сайту. Залишайтеся з нами, задавайте питання які вас цікавлять в коментарях і ми дамо на них відповіді, а можливо і напишемо докладну статтю про це. До речі, як видалити закладки в опері та інших браузерах раптом запитаєте ви – при редагуванні правою кнопкою мишки, навівши на закладку вибираєте видалити.

Також читайте here.

З чим читають

 • Як видалити закладки в Яндексі

  Яндекс.браузер, як і будь-які інші веб-браузери, дозволяє додавати улюблені сайти в закладки, щоб потім їх завжди було легко знайти. Але що робити, якщо сторіночка втратила для вас актуальність і…

 • Як зробити Яндекс (Yandex) стартовою сторінкою – в Mozilla Firefox, Safari, Internet Explorer 9,

  Якщо ви давно мрієте зробити Яндекс стартовою сторінкою, але у вас не доходять руки, або ви не знаєте, як це здійснити – стаття для вас. До речі, що відбувається, коли Яндекс встановлений в якос…

 • Google Chrome для iPhone

  Google Chrome для iPhone Браузер Chrome від великого і жахливого Гугля поступово завойовує серця користувачів десктопів, хоча мобільних платформ доведеться трохи почекати, повідомляють розробники…

Розшарься!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − three =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.