Як дізнатися свій MAC адресу і IP адресу?

Текст заявки: Підкажіть, як дізнатися свій MAC адресу і IP адресу?

Для початку в двох словах опишемо, що таке MAC і IP адреси. Отже, IP адреса – це унікальна адреса Вашого комп’ютера в конкретній локальної або глобальної мережі. У той час як MAC адресу (мак адреса) являє собою унікальний ідентифікатор Вашої мережевої карти, тобто фізично визначає комп’ютер не залежно від того, чи перебуваєте в локальній мережі або маєте пряме підключення до мережі Інтернет. Застосування MAC і IP адрес дуже просте: за допомогою цих ідентифікаторів ми обмінюємося даними в комп’ютерних мережах. Є кілька способів дізнатися свій IP і MAC адресу. У даній статті я розповім про 2 з них.

Спосіб 1. За допомогою командного рядка.

Потім у віконці потрібно вписати ipconfig / all. З’явиться детальна інформація про мережевих налаштуваннях Вашого комп’ютера (рис.2).

Рис.2 Інформація про мережевих налаштуваннях

Тут фізичну адресу і є шуканий нами MAC адресу Вашого ПК. Нижче відображається IP адресу (IPv4-адрес).

Спосіб 2. Через властивості мережних підключень.

Якщо Ви не хочете користуватися командним рядком, то дізнатися значення IP і MAC адреси можна також за допомогою інформації у властивостях мережевих підключень Windows. Для цього спочатку відкрийте «Панель управління» (Пуск-Панель управління) (рис.3).

Для зручності я використовую класичний вигляд панелі управління. Виберіть пункт «Центр управління мережами і загальним доступом» (рис.4).

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 1 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.