Як дізнатися індекс маси тіла

Існує маса різноманітних опитувальників, що дозволяють обчислити індекс маси тіла (ІМТ). Велика частина з них містить лише загальні дані, що не враховують персональну кісткову масу і кількість жирової тканини в організмі. Тим не менш, вони можуть допомогти отримати більш-менш об’єктивну картину.

Проте, слід пам’ятати, що велика частина подібного роду опитувальників орієнтована на осіб старше 18 років. Стандартні калькулятори індексу маси тіла також не підходять для вагітних жінок, спортсменів, і культуристів. У цих випадках вийшла картина може не відображати реальний стан речей.

Порахувати персональний ІМТ досить просто. Для цього слід знати індивідуальний зріст і вагу. Цифру зростання (в метрах) слід звести в квадрат. Потім цифру ваги (у кілограмах) слід розділити на отримане число. Підсумковий результат і означатиме особистий ІМТ.

Якщо не хочеться займатися арифметикою, то на сьогоднішній день в інтернеті можна знайти масу калькуляторів, що дають можливість дізнатися ІМТ в режимі реального часу. Для цього слід лише ввести числа в певні розрахункові поля на сайті.

Вчені вважають, що нормативні показники індексу маси тіла коливаються в межах від 18 до 25. Це свідчить про здоров’я – для того, щоб його підтримувати, необхідно займатися фізкультурою і правильно харчуватися. У тому випадку, якщо показники ІМТ знаходяться в проміжку від 25 до 30, це вірна ознака того, що слід звернути увагу на своє здоров’я. Потрібно збільшити фізичні навантаження і стабілізувати щоденний раціон.

Коли ІМТ перевищує 30, потрібно негайно звернутися до фахівця. Даний показник свідчать про вже наявний ожирінні. В даному випадку великий ризик розвитку серцево-судинних захворювань, а також ураження інших внутрішніх систем органів.

Проте, слід пам’ятати, що потрібно вчитися приймати себе з будь-якими показниками ІМТ. Зайва вага не повинен бути перешкодою для отримання задоволення від життя – про це варто пам’ятати завжди. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten + seven =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.