Як дізнатися IMEI і серійний номер iPhone, iPad або iPod Touch

А також через різні сервіси перевірки IMEI дізнатися заблокований на оператора iPhone або є SIM-free. Серійний номер пристрою необхідний і для перевірки дії гарантії на пристрій.

Як дізнатися IMEI і серійний номер iPhone, iPad або iPod Touch

На коробці

Серійний номер і IMEI будуть вказані на оригінальній коробці з комплекту iOS-пристрої. Дані повинні бути ідентичні зазначеним на інших елементах iPhone або iPad (SIM-лоток, корпус і тд)

IMEI номер на корпусі пристрою

Серійний номер на корпусі пристрою

На всіх поколіннях iPad або iPod Touch серійний номер вигравіруваний на корпусі пристрою.

Задня кришка iPad 1 покоління

iTunes

Якщо у пристрої не працює екран і серійного номера на корпусі немає, то, в цьому випадку допоможе програма iTunes. При підключенні до програми перейдіть у розділ інформації про iOS-пристрої, в якому і відображається серійний номер пристрою.

Для перегляду IMEI необхідно клікнути покажчиком миші за телефонним номером, відображеному в iTunes.

Перегляд інформації на пристрої

Серійний номер iPhone, iPad, iPod Touch можна подивитися і на самому пристрої. Для цього відкрийте Налаштування – Основні – Про устрій. там же буде відображений і IMEI. 

Для швидкого перегляду IMEI номери на iPhone можна так само використовувати команду * # 06 #. яку необхідно набрати в додатку Телефон .

Також читайте here.

З чим читають

 • Як розблокувати iPod Touch при зміні комп’ютера

  Як розблокувати iPod Touch при зміні комп’ютера? Самою распространеннной причиною блокування вашого «iPod Touch» є забутого пароля. Найпоширенішою причиною блокування вашого «iPod Touch» є забут…

 • Як можна видалити додатки з iPhone і iPad

  Вчимося видаляти програми і ігри з Apple iPhone У цій інструкції ми розглянемо – як видалити додатки з iPhone. Володарем планшета iPad або плеєра iPod Touch справжня інструкція теж згодиться, оск…

 • Програма для конвертації відео для iPad, iPod, iPhone від Apple

  Звичайно, для конвертації відео для айфонів, айпадів і айподов можна скористатися будь-яким конвертером, але справа в тому, що продукція від Apple любить в своїх відео файлах кодек H.264. І не вс…

Розшарься!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Tagged with →  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × one =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.