Як активувати карту Приватбанку

796

Після отримання кредитної або дебетної картки «Приватбанку», вам необхідно її активувати. Активація картки з метою безпеки та конфіденційності електронної інформації проводиться безпосередньо власником, забороняється передача карти співробітникам банку для встановлення нових паролів, зняття готівкових коштів, перевірки балансу рахунку. Активувати карту можна за допомогою будь-якого банкомата, встановленого у відділенні банку, мережах роздрібної торгівлі і т.д. оператора телефонної гарячої лінії, через смс або автовідповідач сервісної служби. Розберемо кожен спосіб докладніше.

Як активувати карту «Приватбанку»?

Існує 4 способи активації карт «Приватбанку»:

1. У банкоматі через запит смс повідомлення на мобільний телефон.

2. Через меню автовідповідача сервісного центру.

3. Через дзвінок оператору гарячої лінії.

4. За допомогою смс-команди на номер мобільного телефону, закріпленого в особистих даних клієнта.

Для активації через банкомат необхідно вставити картку в карт-рідер, вибрати в меню відповідний розділ, ввести номер мобільного телефону для отримання контрольного смс повідомлення і підтвердити факт активації за допомогою коду з смс. Процедуру краще проводити в банкоматах, встановлених у відділеннях «Приватбанку» — в цьому випадку у вас завжди буде можливість звернутися за кваліфікованою допомогою до співробітників відділення, а в разі технічного збою на місці вирішити питання відновлення карти і даних.

Для з’єднання з оператором наберіть з будь-якого телефону, зазначеного в персональних даних вашої анкети, номер 0 800 500 00 3. Активації карти в ручному режимі проводиться після повідомлення оператору мети дзвінка, номера картки (16 цифр на лицьовій стороні пластика), прізвища, імені, батькові клієнта та проходження верифікації — ідентифікації особи (оператор може задати вам контрольне питання з анкети, уточнити дату народження або останні 4 цифри вже активованих карт).

Спосіб активації карти через смс-команди найбільш простий: з вашого мобільного телефону надішліть запит на номер 10060 з текстом «ACTIVE + 4 останні цифри вашої картки» без пробілів і зайвих знаків.

Підтвердження активації карти «Приватбанку»

Інші статті з цієї ж Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × four =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.