Скільки багато колом порожніх пластикових пляшок. Але їм можна знайти цікаве застосування, наприклад просто виготовити ось таке прекрасне дерево з пластикової пляшки.

На першому етапі підберемо пластикову пляшку певного, потрібного нам кольору, яка буде служити у нас стовбуром дерева. Поріжемо її на смужки довжиною 8-10 см. Може бути у вас вийде зробити ствол цільним, але у нас не вийшло і нам довелося зробити його з 3 частин, але це не так обов’язково, так як під листям все одно буде не видно.

Тепер запалимо свічку, притримуючи пінцетом за кінець нашої смужки, акуратно піднесемо її до свічки у вертикальному положенні. Висота над свічкою близько 15 мм. Пластик почне змінювати свою форму – почне скручуватися і стискатися. Таким чином у нас вийшла перша частина стовбура нашого майбутнього дерева. З другої і третьої частиною чинимо так само.

Тепер його потрібно посадити в якійсь горщик, можна використовувати для цього звичайну кришку від баночки кави. На дно кришки ми помістили пластилін, а можна застосувати і глину, яку використовують для моделювання. Посадимо в неї наше творіння. Потім беремо другу частину стовбура і піднесемо її однією стороною до палаючої свічі, пластик почне плавитися і як би закипить. У цей час швидко під’єднуємо його до першої частини стовбура і утримуємо в такому положенні деякий час до повного зчеплення з першою частиною. Аналогічно чинимо і з третьою частиною нашого стовбура.

Ось як це вийшло у нас. У вас можливо вийде набагато краще.

Тепер почнемо виготовляти гілки пластикового дерева.

Із залишків пляшки наріжемо смужки шириною 5 мм і довжиною 4-5 см. З цих смужок ми зробимо гілки нашого дерева.

Гілки зазвичай не бувають рівні, тому на вогні смужки почнуть викручуватися і від цього вони будуть більш схожим на натуральні і виглядати як справжні.

Прикріплювати гілки до стовбура будемо зверху вниз.

Ми не радимо закріплювати з все відразу. Краще буде, якщо ви зробите спочатку один поверх і почнете нарощувати листочки, а вже потім наростите другий поверх, інакше потім буде важче приєднати листочки, так як голі гілки будуть заважати нам у цьому.

Для виготовлення листочків нам потрібно нарізати невеликі трикутнички з пляшки підходящого зеленого кольору.

Процес виготовлення листочків такий же як і з гілками. Беремо пінцетом за ріг заготовки і підносимо до палаючої свічі вертикально на відстані близько 1 см, поки листочок не почне плавитися. Як тільки це сталося, причіплюємо листик до гілочки.

Враховуйте те, що чим більше листочків на гілці, тим буде набагато красивіше. Може статися таке, що пластик загориться, в такому разі його потрібно викинути, він нам вже не знадобиться.

Ну і так далі, продовжуємо виготовляти гілки і листочки.

Під деревом вирощуємо травичку, прикріплюємо її так само, як ми це робили з листям на гілках.

І ось таке дерево з пластикової пляшки нам вдалося зробити. Вітаємо Вас!

Після виконаної роботи залишки від пляшок можуть знайти своє застосування в побуті, а якщо у вас залишаться кришки від пляшок, їх можна теж не викидати, а виготовити з них, наприклад, ось таку оригінальну кухоль-игольниц.

А якщо у вас з’явиться бажання виготовити дерево з бісеру, то ось така прекрасна сакура з бісеру допоможе вам втілити ваше бажання. Дуже красиве дерево, раджу всім!

Тепер подивіться це корисне відео:

Також читайте here.

З чим читають

 • Оригінальна ваза з пластикової пляшки

  Якось раз після чергового застілля у нас залишилося дуже багато пластикових пляшок з-під пива, мінералки, лимонаду. Вони були різної форми, розмірів і кольору. Дивлячись на пляшки я стала думати:…

 • Як зробити генеалогічне дерево своїми руками

  Як зробити генеалогічне дерево своїми руками Як зробити генеалогічне дерево своїми руками 1. Намалюйте милом на повсті контури дерева (коріння. Стовбур і гілки) і виріжте його. 2. Відріжте від…

 • Як зняти кішку з дерева

  Як відомо, кішки дуже люблять лазити по деревах, навіть якщо вони виросли в кімнатних умовах. Природні інстинкти у тварин не відняти, тому якщо ви побачили кота на який-небудь гілці, панікувати н…

Розшарься!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 15 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.