Чим відіпрати пляму вина з білою синтетичної футболки

Свіжі плями від червоного вина щедро посипають кухонною сіллю, мабуть, це найбезпечніший і дієвий спосіб. Залиште її на деякий час і потім струсіть сіль. Не засмучуйтеся, якщо після першої спроби, Ваше пляма не відіпралася – просто повторіть спробу, спосіб дієвий. Потім одяг перуть у холодній воді. Повторне прання проводять у теплій воді з звичайним пральним порошком або милом. Але не потрібно відразу ж використовувати гарячу воду, адже в цьому випадку Ваше пляма може змінити свій колір і видалити його буде вже набагато проблематичніше.

&# 9830; Якщо кухонної солі під рукою не виявилося, промочите забруднену ділянку всмоктуючою тканиною або серветкою. При цьому не тріть пляму, так як це може збільшити розмір пофарбованої області, а пляма глибше в’їсться в одяг. Потім, додайте в холодну воду одну чайну ложку нашатирного спирту і виперіть в цій воді Вашу річ. Як бачите, нашатирний спирт допомагає не тільки при виведенні плям трави з одягу, але і при плямах червоного вина.

&# 9830; Плями від червоного вина також можна видалити за допомогою гарячої води. Для цього розтягніть річ над якою-небудь посудом і лийте воду на пляму, поки воно не зникне. Даний спосіб не можна використовувати на одязі, який не міцно тримає своє забарвлення (згадайте, линяла Чи Ваша річ під час прання раніше).

&# 9830; Сухі плями від вина можна видалити за допомогою суміші спирту та води, горілка в 40 градусів відмінно для цього підійде. Змочіть і потріть забруднене місцево.

&# 9830; Іноді, ключем до виведення винного плями є нестандартний метод, а саме промивання забрудненої ділянки в теплому свіжому молоці. Після даної процедури, річ потрібно випрати спочатку в холодній, а потім в гарячій воді.

&# 9830; Винні плями на кольоровий одязі можна вивести, зробивши розчин з гліцерину з сирого яєчного жовтка в співвідношенні (1: 1). Пляма потрібно промазати даними розчином, дати йому «потрудитися» кілька годин, після чого промити забруднену ділянку теплою водою. Або використавши марганцівку + перекис водню. Спосіб простий: намочіть пляма марганцівкою, а через 5-7 хвилин потріть забруднену ділянку, додатково завдавши на нього розчин перекису водню (1 чайна ложка на 250 мл теплої води).

&# 9830; Також, для виведення плями можна використовувати розчин марганцівки, змочіть їм пляма, а через пару хвилин, потріть забруднене місце розчином перекису водню, співвідношення (1 чайна ложка на 1 склянку води).

&# 9830; У випадку, якщо забруднилася білий одяг, видалити плями від червоного вина можна розведеної лимонної і оцтової кислотами, після такого розчину одяг потрібно ретельно прополоскати.

Видалення старих плям від червоного вина.

&# 9830; Старі плями червоного вина видаляють таким чином: спочатку їх змочують водою, потім посипають місце забруднення сіллю, через деякий час сіль струшують і замочують тканину на кілька годин в молочній сироватці, яку можна купити в магазині. Потім, виріб перуть.

&# 9830; Якщо старе пляма від червоного провина не відпирається, не турбуйтеся, змочіть губку для прання в спирті і потріть їй Ваше пляма ще раз, після чого виперіть річ.

&# 9830; Для видалення старих плям вина з білого одягу можна використовувати суміш перекису водню і нашатирного спирту (1 ч. Л. На 1 ст. Гарячої води). Забруднену ділянку протирається, з використанням даного розчину, а після цього промивається водою.

Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen + 12 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.