Хлопчик чи дівчинка?

Хто ж народиться — дівчинка чи хлопчик? Одні батьки мріють про хлопчика, інші з нетерпінням чекають дівчинку. Здавна люди намагаються використовувати всі можливості, щоб вплинути на стать дитини. Чи це можливо? Однозначну відповідь — немає. Звичайно, існує багато гіпотез, схем, таблиць і теорій, але жодна з них науково не доведена.

Давайте розглянемо питання, що впливає на стать майбутньої дитини. Кожна людська клітина містить хромосоми. Дві їх хромосом визначають стать малюка. У жіночих клітинах ці хромосоми незмінні, в генетиці їх позначають XX пара. У чоловічих клітинах одна з хромосом має трохи іншу структуру, в генетиці що мають позначення XY пара. Якщо жіноча статева клітина буде запліднена сперматозоїдом, що містить Y хромосому, народиться хлопчик, якщо X-хромосому, ви станете батьками дівчинки. Вплинути на цей процес неможливо, може бути, це на краще.

Чи варто втручатися в закони природи? Кількість народжених дівчаток і хлопчиків приблизно однаково, але якщо людство навчиться планувати стать дитини, це рівновагу в природі може порушитися.

Але тим не менш, в пошуках відповіді на питання "Як визначити стать дитини? ", Виникають методики визначення статі дитини до народження.

Як визначити стать дитини за методикою оновлення крові

Згідно з методикою вважається, що кров в організмі оновлюється зі своєю періодичністю, у чоловіків: 1 раз на чотири роки, у жінок 1 раз в три роки. Якщо в момент зачаття кров чоловіка буде "новіше", Ніж у жінки, буде зачатий хлопчик, якщо навпаки, народиться дівчинка. Якщо ви хочете визначити стать дитини за цією методикою, обов’язково враховуйте великі крововтрати (переливання крові, операції, пологи і т.д.)

Як визначити стать дитини за народними прикметами

Бажання дізнатися, чийого появи чекати на світло, хлопчика чи дівчинки настільки велике, що не дивно виникнення такої кількості народних прикмет:

* Якщо жінці в період вагітності хочеться солодощів, народиться дівчинка

* Якщо ноги жінки стали холодніше, ніж до вагітності, слід чекати появи на світ хлопчика,

* Якщо жінка сильніше любить свого чоловіка, ніж він її, значить народиться дівчинка,

* Якщо хочеться кислого і солоного, значить, народиться хлопчик.

* Якщо у жінки дуже сильно проявляється токсикоз, народиться хлопчик. Після уважного вивчення, вчені прийшли до висновку, що цю прикмету почасти можна вважати вірною, тому жіночий організм реагує на організм чоловічої статі, як на чужорідний об’єкт, у жінки погіршується самопочуття.

Планування статі дитини за допомогою дієти

Дотримання певної дієти — одна з методик планування статі. Більшість лікарів проти дотримання таких дієт, тому в період вагітності жінці потрібно правильно і збалансовано харчуватися, а дотримання усіляких дієт суперечить цим вимогам.

Як зачати дівчинку

Дієта, що сприяє зачаттю дівчинки, включає в себе вживання какао, кави, чаю, буряка, спаржі, моркви, зелених бобів, цибулі, перцю, баклажанів, томатів, населеного арахісу, мигдалю, фундука. Щоб зачати дівчинку, потрібно обмежити вживання м’яса, замінюючи його рибою. Не рекомендується вживати консервовані та газовані напої, копченості, ковбаси, консервовану і солону рибу, смажену картоплю, сливи, черешню, банани, апельсини, смородину, оливки, диню, всі види консервів, сіль.

Як зачати хлопчика

Дієта, яка сприяє зачаттю хлопчика, включає в себе вживання: фруктових соків, чаю, содових мінеральних вод, ковбасних виробів, м’яса, риби, рису, білка яєць, грибів, картоплі, сочевиці, фініків, черешні, персиків, чорносливу, абрикос, солі . Молоко та молочні продукти не рекомендуються, креветки, стручкова квасоля, краби, кріп, зелені боби, мигдаль, какао, волоські горіхи теж не бажано включати в своє меню, якщо ви плануєте зачати хлопчика.

Увага! Якщо Ви вирішили дотримуватися будь-якої дієти, майте на увазі, що за наявності медичних протипоказань варто відмовитися від неї.

Як визначити стать дитини по овуляції?

Американськими вченими було встановлено, що більш рухливі ті сперматозоїди, які несуть чоловічу Y-хромосому. Сперматозоїди, які мають жіночу X-хромосому рухаються повільніше, тому не здатні досягти яйцеклітину першими. Ще один цікавий факт: у кислому середовищі піхви Y-сперматозоїди стають слабкими і швидко гинуть, поступаючись дорогу більш життєздатним Х-хромосомами.

Сперматозоїди з Х-хромосомою здатні перебувати в матковій трубі в очікуванні яйцеклітини кілька діб, на відміну від сперматозоїдів з Y-хромосомою.

До дня овуляції вагінальні виділення стають все більш лужними, отже, ймовірність виживання Y-сперматозоїдів буде вище. Одним словом, якщо знати точний день овуляції, можна збільшити шанси тих чи інших сперматозоїдів на запліднення. Якщо статева близькість була в день овуляції, народжується хлопчик. Якщо статева близькість сталася за 4-6 днів до овуляції або через 2 дні після неї, народжуються дівчатка.

Незалежно від того, яку методику визначення статі ви вирішили використовувати, пам’ятайте, що єдиний, достовірний спосіб дізнатися стать майбутньої дитини, це УЗД. Визначити стать дитини за результатами УЗі можна буде з 15 тижня вагітності. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:


Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × four =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.