На сьогоднішній день шанувальники гри можуть насолоджуватися улюбленою забавою не тільки зі свого облікового запису в соціальній мережі Facebook, але також завантажити Candy Crush Saga і встановити її на свій комп’ютер, планшет і навіть мобільний телефон, що працює під ОС Android або iOS.

Найприємніше в тому, що немає необхідності проходити всі рівні заново на кожному з цих пристроїв. Ви можете запросто синхронізувати їх зі своєю обліковим записом в Facebook і перенести всі ігрові результати та досягнення. Таким чином, Ви завжди можете мати улюблену іграшку під рукою і використовувати для просування по турнірних сходах будь-яку зручну можливість!

Сача Candy Crush Saga можна, наприклад, з Google Play (для ОС Android) або з iTunes (для iOS). При цьому гра розповсюджується абсолютно безкоштовно і Вам не потрібно за неї платити. Грати в улюблені ігри стало легко і доступно!

ви також можете завантажити Candy Crush Saga і встановити її на свій домашній комп’ютер, щоб мати можливість проходити нові рівні без підключення до свого аккаунту на Facebook.

У Вашому розпорядженні більше ста рівнів і тисячі апетитних льодяників! Грайте в Candy Crush Saga і запрошуйте друзів, щоб зробити ігровий процес цікавіше і азартніше. Гарний дизайн і барвисті елементи гри будуть не тільки радувати око, але і не давати Вам нудьгувати!

Також читайте here.

З чим читають

 • Candy Crush Saga. Завантажити Candy Crush Saga

  На сьогоднішній день шанувальники гри можуть насолоджуватися улюбленою забавою не тільки зі свого облікового запису в соціальній мережі Facebook, але також завантажити Candy Crush Saga і встанов…

 • Гра Candy Crush Soda Saga для Android солодощі і газована

  Candy Crush Saga, що принесла своєму творцеві, компанії King, мільйони доларів, втрачає популярність. Тому розробник вирішив випустити сіквел Candy Crush Soda Saga. Гра вже доступна в Facebook. а…

 • Завантажити танчики Денді на комп’ютер безкоштовно.

  Вітаємо всіх любителів легендарних Танчиків! На цій сторінці ви можете скачати онлайн гру Танчики Денді на комп’ютер безкоштовно. Крім того, тут ви також зможете завантажити емулятор ігрової прис…

Розшарься!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.