На сьогоднішній день шанувальники гри можуть насолоджуватися улюбленою забавою не тільки зі свого облікового запису в соціальній мережі Facebook, але також завантажити Candy Crush Saga і встановити її на свій комп’ютер, планшет і навіть мобільний телефон, що працює під ОС Android або iOS.

Найприємніше в тому, що немає необхідності проходити всі рівні заново на кожному з цих пристроїв. Ви можете запросто синхронізувати їх зі своєю обліковим записом в Facebook і перенести всі ігрові результати та досягнення. Таким чином, Ви завжди можете мати улюблену іграшку під рукою і використовувати для просування по турнірних сходах будь-яку зручну можливість!

Сача Candy Crush Saga можна, наприклад, з Google Play (для ОС Android) або з iTunes (для iOS). При цьому гра розповсюджується абсолютно безкоштовно і Вам не потрібно за неї платити. Грати в улюблені ігри стало легко і доступно!

ви також можете завантажити Candy Crush Saga і встановити її на свій домашній комп’ютер, щоб мати можливість проходити нові рівні без підключення до свого аккаунту на Facebook.

У Вашому розпорядженні більше ста рівнів і тисячі апетитних льодяників! Грайте в Candy Crush Saga і запрошуйте друзів, щоб зробити ігровий процес цікавіше і азартніше. Гарний дизайн і барвисті елементи гри будуть не тільки радувати око, але і не давати Вам нудьгувати!

Також читайте here.

З чим читають

Розшарься!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × three =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.