Candy crush saga android – відмінна головоломка, в якій потрібно збирати 3 предмета в ряд. Цей додаток з’явилося в google play 2 тижні тому, і воно вже може похвалитися тим, що гру скачали більше 5000000 разів. Це відмінний показник для докладання такого жанру.

Дія в даній грі відбувається в чарівному світі солодощів. За заявою розробників, це найсолодша логічна гра серед усіх. У додатку є два героя: Тіффом і містер Тоффі. Ви будете грати за дівчинку Тіффом, а ваш друг Тоффі – це свого роду помічник, який вам буде підказувати протягом всієї гри.

Головоломка candy crush saga android розбита на рівні. У кожному з них, як вже було вище сказано, вам потрібно буде заробляти очки шляхом збирання трьох предметів в ряд. В даному випадку ви будете збирати різні солодощі. Наприклад, можна зібрати три ягідки або три карамельки. Всього в додатку 100 різноманітних рівнів. Рівень вважається пройденим, якщо ви зібрали певну кількість очок.

По ходу гри вам будуть траплятися різні бонуси. Наприклад, якщо на ігровому полі з’явиться круглий предмет, а ви зберете трьох якихось предмета близько бонусного предмета, то на всій карті пропадуть ті предмети, з яких ви зібрали трійку, а ви отримаєте відразу величезну кількість очок.

На закінчення, хочеться відзначити наявність доната в грі. Наприклад, після того, як ви пройдете 35 рівнів, гра попросить вас заплатити гроші, для того щоб розблокувати тридцять шостий рівень. Хоча, можна обійтися і без реальних платежів, використовуючи квитки з facebook.

Завантажити candy crush saga для android: CandyCrushSaga.apk.

Також читайте here.

З чим читають

 • Гра Candy Crush Soda Saga для Android солодощі і газована

  Candy Crush Saga, що принесла своєму творцеві, компанії King, мільйони доларів, втрачає популярність. Тому розробник вирішив випустити сіквел Candy Crush Soda Saga. Гра вже доступна в Facebook. а…

 • Candy Crush Saga. Завантажити Candy Crush Saga

  На сьогоднішній день шанувальники гри можуть насолоджуватися улюбленою забавою не тільки зі свого облікового запису в соціальній мережі Facebook, але також завантажити Candy Crush Saga і встанов…

 • Candy Crush Saga. Завантажити Candy Crush Saga

  На сьогоднішній день шанувальники гри можуть насолоджуватися улюбленою забавою не тільки зі свого облікового запису в соціальній мережі Facebook, але також завантажити Candy Crush Saga і встанов…

Розшарься!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Tagged with →  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 3 =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.