У кожного ящика в Інтернеті є своя адреса. Без нього просто-напросто неможливо було б користуватися поштою. Тобто якщо людина відправляє і отримує листи по Інтернету, значить, адреса в нього є.

Назва ящика у кожного своє – єдине і неповторне. Поміняти його можна, можна тільки зареєструвати новий ящик з новим ім’ям.

Це як, наприклад, номер мобільного телефону. Який вже призначили, такий і є. Поміняти його можна, можна тільки отримати новий.

Адреса електронної пошти може складатися тільки з англійських букв, цифр і деяких знаків (крапка, дефіс, нижнє підкреслення). Ніяких російських букв!

Також до його складу входить символ @ (читається він як "собака"). На клавіатурі комп’ютера цей знак знаходиться там, де клавіша з цифрою 2. Щоб його надрукувати, потрібно переключити клавіатуру на англійську мову, натиснути клавішу Shift і, не відпускаючи її, натиснути на клавішу з цифрою 2.

Підсумуємо:

Адреса електронної пошти – це унікальна назва ящика в Інтернеті. До його складу обов’язково входить символ @. Призначається адресу при реєстрації пошти.

Виходить наступне. Коли ми створювали собі пошту в Інтернеті, нам був призначений адреса для неї. Тепер на нього і приходять листи.

Який мою адресу

Почнемо з того, як формуються адреси електронних скриньок. Коли людина хоче завести в Інтернеті свою особисту пошту, він йде на який-небудь поштовий сайт (Яндекс, Gmail, Mail, Рамблер або інший).

Потім він проходить реєстрацію. Це щось на зразок анкети, яку необхідно заповнити – без неї пошту не дадуть. Так ось у цій самій анкеті є поле логін і пароль. Як ми розбиралися раніше, логін – це ім’я в поштовій системі, а пароль – ключ, яким це ім’я буде відкриватися.

До речі, про все це я докладно розповідав в уроці "Пошта в Інтернеті ".

Ось цей самий логін – це і є ключова частина в назві Вашої скриньки.

Відразу за ним слідує значок @. А вже після нього йде назва того поштового сайту, на якому Ви заводили собі ящик.

Наприклад, я зареєстрував пошту на Яндексі. Логін – це те, чим я її буду відкривати, тому я його запам’ятав і навіть записав. Він у мене такий: samopalis

Значить адресу мого ящика: samopalis + @ + yandex.ru

Ні знаку плюс, ні навіть пробілу в назві бути не повинно. Значить, мою адресу електронної пошти наступний: samopalis@yandex.ru

Ось цю саму адресу я і повинен сказати або написати людині, щоб отримати від нього лист.

Нюанси

Ще раз нагадаю: кожен адресу електронної пошти в Інтернеті унікальний.

Другого такого ж адреси бути не може!

Але є деякі особливості в поштових системах, через що часто виникає плутанина. Ось про це я хочу розповісти докладніше.

Яндекс.Пошта

Коли Ви заводите собі ім’я в цій системі, Вам дається унікальний логін плюс частина @ yandex.ru

Але це ще не все. Додатково до кожного логіну даються "прибавки" наступного виду: @ ya.ru, @ yandex.com, @ yandex.by, @ yandex.ua, @ yandex.kz

Тобто Ви можете дати комусь свою адресу в будь-якому їх цих форматів, і якщо людина напише на нього лист, то воно без жодних проблем потрапить прямо в Вашу пошту.

Таким чином, якщо у мене адреса samopalis@yandex.ru, я спокійно можу написати на візитці samopalis@ya.ru або будь-який інший з варіантів – лист все одно прийде до мене.

Але й це ще не все! Також в якості логіна можна використовувати свій номер мобільного телефону. Природно, з приставкою @ yandex.ru або будь-який інший (@ ya.ru, @ yandex.com і т.д.). Докладніше про це можна дізнатися за посиланням.

Mail.ru

При отриманні ящика на сайті mail.ru пропонується вибрати ім’я для нього з будь-яким з закінчень: @ mail.ru, @ list.ru, @ bk.ru, @ inbox.ru.

Але це зовсім не означає, що Ви можете користуватися ними усіма. Навпаки ім’я буде працювати тільки з однією, вказаній при реєстрації приставкою.

Це означає, що якщо Ви зареєстрували собі логін ivan з приставкою @ bk.ru, то увійти в свою пошту можна буде тільки з цим закінченням і ні з яким іншим. Зі стандартним @ mail.ru пошта просто-напросто не відкриється.

Більш того, якщо хтось відправить Вам лист НЕ на адресу ivan@bk.ru, а на адресу ivan@mail.ru, Ви його не отримаєте. У кращому випадку лист нікуди не відправиться, а в гіршому воно потрапить до іншої людини, у якого точно такий же логін, але з іншою приставкою.

Наприклад, при реєстрації пошти я хотів собі вибрати ім’я neumeka@mail.ru, але виявилося, що воно вже зайнято. Довелося вибирати з іншою приставкою. Якщо раптом мені хтось захоче написати лист на адресу neumeka@mail.ru, то воно прийде не мені, а до іншої людини.

Rambler.ru

Ситуація така ж, як і з mail.ru. Можна завести адресу з наступними приставками: @ rambler.ru, @ lenta.ru, @ autorambler.ru, @ myrambler.ru, @ ro.ru

Отримавши ящик з приставкою @ ro.ru, увійти в пошту з тим же логіном, але під @ rambler.ru неможливо. І листи при відправленні на таку адресу до Вас також не дійдуть.

Де написаний мою адресу пошти

Свою адресу електронної пошти можна дізнатися прямо всередині скриньки. До речі, він також автоматично вставляється в кожен лист, який Ви відправляєте.

У Яндекс.Пошті адресу своєї електронної пошти можна дізнатися, подивившись в правий верхній кут ящика:

У пошті на Mail.ru він також написаний вгорі праворуч:

У ящику на Gmail потрібно натиснути на кружечок з чоловічком (або свою іконку / фотографію) у верхньому правому куті. З’явиться віконце, де буде написана адреса:

У пошті на Rambler адреса здасться, якщо натиснути на ім’я вгорі праворуч:

Також читайте here.

З чим читають

 • Як створити адресу електронної пошти Як створити свій E-mail або Gmail

  Як створити свій E-mail (емейл, е майл) або Gmail в Google? Якщо людині потрібно було створити поштову адресу електронної пошти, то зробити це можна дуже швидко, всього за кілька хвилин. Наприкла…

 • Реєстрація пошти.

  Поштова служба hotmail.com належить всесвітньо відомої корпорації Microsoft . Маючи поштову скриньку на цьому сайті, Вашу поштову скриньку буде захищений від зловмисників останніми системами безп…

 • Як використовувати акаунт на пристрої – Cправка – Google Play

  Щоб викачувати і купувати контент в додатку Google Play Маркет , Додайте аккаунт Google на пристрій. Якщо вам потрібно використовувати декілька акаунтів, просто повторіть дії нижче. Як додати обл…

Розшарься!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Share →

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × two =

Set your Twitter account name in your settings to use the TwitterBar Section.